Zajímavosti

Zlatá devadesátá Ivety Bartošové. Točí se pokračování úspěšné minisérie

Začalo natáčení druhé řady minisérie Iveta, která mapuje život a kariéru tragicky zesnulé popové hvězdy Ivety Bartošové. Druhá řada se vrací do devadesátých let, kdy zpěvačka tvoří pár s hudebním a podnikatelským magnátem Ladislavem Štaidlem, dočká se vytouženého potomka a přichází vrchol její kariéry. Druhá řada se divákům představí v první polovině příštího roku.

Pokračování minisérie Iveta se bude odehrávat v 90. letech. "První řada ukazovala Ivetu jako lehce naivní dívku z drsných Beskyd, která touží po velké slávě a ještě větší lásce. V té druhé už sledujeme sebevědomou mladou ženu, která postupně dosahuje všeho, po čem kdy toužila," nastínil říká režisér a scenárista minisérie Michal Samir.

"Má rodinu, kariéru, úspěch. To vše v době, kdy se zdejší společnost teprve učí, co jsou to bulvární média a jak fungují. S odstupem času je příznačné, že aktérkou jednoho z prvních porevolučních skandálů, jež plnil titulní strany tehdejšího bulváru, byla právě Iveta Bartošová," dodává Samir.

"Osmdesátky skončily, nastupují jiskřivá devadesátá léta. Řízky střídá popcorn a Iveta si plní sny. Včetně toho největšího, který má už od dětství: Zpívat v Lucerně s Karlem Gottem," doplňuje kreativní producent Voyo Matěj Podzimek.

Související obsah

​Druhá řada minisérie se zaměří kromě Ivetina soukromého života i její fenomenální kariérní vzestup. Diváci se prostřednictvím tří dílů přenesou do období, kdy Iveta sbírá jedno ocenění za druhým, získává hlavní roli ve filmu Jaroslava Soukupa Svatba upírů, kde se seznamuje se svým hereckým kolegou Rudolfem Hrušínským nejml. a zpívá v muzikálovém megahitu Karla Svobody Dracula. Zároveň ale zažívá první zkušenost s bulvárem, která vrcholí kolem kauzy tzv. únosu v roce 1994. 

Za druhou řadou minisérie v režii Michala Samira stojí opět tvůrčí tým Barletta Productions producentů Maji Hamplové a Matěje Chlupáčka. Vedle Anny Fialové v roli Ivety Bartošové se vrací Ondřej G. Brzobohatý jako Ladislav Štaidl nebo Eliška Křenková coby Ivetina sestra. Nové postavy budou například hudební skladatel Karel Svoboda nebo Rudolf Hrušínský nejmladší.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz