Domácí

Tragická nehoda na Písecku. Jeden člověk zemřel, pro dalšího letěl vrtulník

U jihočeského Záhoří se v pátek odpoledne stala tragická dopravní nehoda. Mladý řidič osobního auta tam vjel do protisměru, kde se srazil s jiným osobákem. Jeho řidič nehodu bohužel nepřežil, pro pravděpodobného viníka přiletěl vrtulník, který ho pak transportoval do nemocnice.

V pátek krátce po druhé hodině odpoledne vyhasl jeden lidský život při dopravní nehodě, která se stala nedaleko obce Záhoří na Písecku.

"Mladý, zhruba 20letý řidič osobního auta značky Volkswagen Touran jel po silnici I/29 ve směru z Písku do Tábora. Kousek za obcí Záhoří vjel do protisměru, kde se střetl s vozem značky Volkswagen Golf, jehož přibližně 60letý řidič na místě podlehl zraněním," sdělila redakci TN.cz mluvčí jihočeských policistů Kamila Čuřínová Ingrišová.

Související obsah

​Mluvčí krajských záchranářů Zuzana Fajtlová TN.cz upřesnila, že mladého muže po vyproštění z vozu převezl vrtulník do traumacentra budějovické nemocnice s podezřením na středně těžká zranění. "Starší řidič zemřel ještě před příjezdem záchranné služby," dodala.

Silnice je nyní zcela uzavřena, podle policejní mluvčí bude provoz obnoven zhruba kolem šesté hodiny vpodvečer. Objízdná trasa od Písku vede řidiče na Zvíkovské Podhradí, od Tábora pak na Jamný.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz