Domácí

Marek Ztracený oznámil přerušení kariéry! Několik let nebude koncertovat

Zpěvák Marek Ztracený chce skončit s koncertováním. Důvody zatím tají. Rozloučit se chce s fanoušky v červnu na svém zatím největším koncertu, a to na fotbalovém stadionu v pražském Edenu. A prý to bude jeho jediné veřejné vystoupení v příštím roce.

Z koncertů pro pár známých přes O2 arenu až na fotbalový stadion. Kariéru zlatého slavíka čeká další z mnoha vrcholů.

"Konečně už můžu říct, a hrozně rád, že příští rok 17. června se uskuteční nejspíš můj největší hudební sen. Vystoupíme na fotbalovém stadionu v pražském Edenu," prozradil TV Nova Ztracený.

"Je to jeden z největších stadionů v České republice s kapacitou až 38 tisíc, takže nejspíš se bude jednat o největší koncert příštího roku," dodal.

Těšit se můžete nejen na známé písničky, ale také na doprovodný program a zajímavé hosty. "U nás to nebývá o nějakých velkých efektech, laserech, ale hlavně o těch písničkách a emocích," řekl zpěvák, na co se fanoušci mohou těšit.

Související obsah

​Společně s koncertem má ale Marek pro své fanoušky o něco smutnější zprávu. "Ta cesta je dlouhá a tenhle koncert bude na několik let i moje poslední veřejné vystoupení. Tak i nejenom proto do toho dáme úplně všechno!" oznámil překvapivě přerušení hvězdné kariéry.

Důvod koncertní pauzy si ale zatím nechává pro sebe. "Určitě mi to chybět bude, ale ty důvody, proč nastane takové koncertní ticho, jsou naprosto jasné. A až je řeknu, to bude po koncertě, tak je určitě všichni pochopí," doplnil.

Marka Ztraceného, ale i další známé tváře, budete moci slyšet také na letošním jubilejním 60. ročníku ankety Český slavík. Slavnostní galavečer se uskuteční v sobotu 12. listopadu.

TN.cz, vbo

K tématu Domácí

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz