Zahraničí

Bratislavská tragédie: Pozůstalí pohřbili Broňu (†21), Marka (†20) a Natálku (†19)

Bratislavská tragédie: Pozůstalí pohřbili Broňu (†21), Marka (†20) a Natálku (†19)
Auto vlétlo na autobusovou zastávku plnou lidí v centru Bratislavy | Zdroj: Profimedia

Pět mladých životů si vyžádala strašlivá nehoda v centru Bratislavy, již zavinil opilý sportovní funkcionář Dušan Dědeček. Trojici studentů už pozůstalí vyprovodili na věčnost. V pátek dali poslední sbohem Natálii (†19), v sobotu pak Broně (†21) a Markovi (†20), kteří spolu chodili a plánovali společnou budoucnost.

Zdrcení příbuzní dali poslední sbohem Broně, Markovi a Natálii. Všichni zemřeli kvůli tragédii na autobusové zastávce Zochova v centru Bratislavy, do které v neděli 2. října pozdě večer v šílené rychlosti najel opilý sportovní funkcionář Dušan Dědeček.

O smutných rozloučeních s nadějnými studenty informoval slovenský portál Pluska. Život 19leté Natálie vyhasl po několikahodinovém boji v nemocnici. V slzách jsou nejenom její rodiče a malý bráška David, ale i její spolužáci. "Od doby, co jsem se dozvěděla, že zemřela, je mi velmi těžko a nemůžu přestat plakat," svěřila se Míša, jež s Natálkou chodila do školy.

Marek byl mrtvý na místě, Broňa zápasila na operačním sále. Lékaři ji bohužel zachránit nedokázali. Protože spolu dlouho randili a budoucnost si bez sebe už nedokázali představit, příbuzní je pohřbili jako snoubence. Broňu oblékli do bílých šatů, Marka do obleku.

Související obsah

"Spolu byli, spolu tam stáli, spolu tam i zemřeli a spolu budou navždy," uvedly shodně rodiny na smutečních oznámeních.

Dědeček na zastávku vletěl přibližně 130kilometrovou rychlostí. Pod koly jeho auta našlo smrt pět mladých lidí. Soud koncem minulého týdne zamítl návrh poslat ho do vazby, stíhat ho chce na svobodě. Prokurátor ale podal stížnost, rozhodnutí má padnout v pátek, upozornila TV Markíza

Řidiče obvinili ze zabití pětice studentů, hrozí mu 20 až 25 let za mřížemi nebo doživotní trest.

Při tragédii v centru Bratislavy zemřelo pět mladých lidí:

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz