Domácí

Marek Ztracený vyprodal koncert za hodinu. Přidal druhý termín

Koncertování Marka Ztraceného bude trvat o něco déle, než zpěvák původně plánoval. Poté, co vyprodal vystoupení v pražském Edenu, které mělo být na dlouhou dobu poslední, se rozhodl přidat ještě jeden koncert.

Zpěvák Marek Ztracený v pátek dopoledne oznámil, že vyprodal svůj koncert v pražském Edenu, po kterém plánoval skončit s vystupováním, tedy alespoň na čas. Přesto se rozhodl, že ještě jeden koncert přidá. Stadion totiž vyprodal za pouhou hodinu.

"Omlouvám se všem těm, na které se nedostalo, a vnímám ty stovky a tisíce zpráv, jestli nepřidáme druhý termín. Neumím si představit, že bych vám řekl NE, když je ta možnost! Oznamuji tedy druhý termín, a to hned den poté! Tedy v neděli 18. 6. 2023," napsal zpěvák na svůj facebook.

Další termín koncertu vzbuzuje otázky, zda přestávka ve vystupování není ze strany Ztraceného jen marketingový trik, jak prodat co nejvíce lístků. To však zpěvák v rozhovoru pro pořad Život ve hvězdách striktně odmítl.

Související obsah

Pravý důvod, proč se rozhodl přestat veřejně hrát, si ale zatím nechává pro sebe. "Ten důvod je naprosto logický. A až ho řeknu, tak mi to fanoušci naopak posvětí," myslí si Ztracený.

Možnost, že po druhém "posledním" koncertu přijde při jeho případném vyprodání ještě další, nechává zpěvák pootevřenou. "Vůbec jsme nad tím nepřemýšleli. Netaktizujeme, vůbec si netroufám domýšlet co by bylo, kdyby… Děláme to hlavně pro fanoušky, kterým se nepodařilo sehnat lístek na ten sobotní koncert. Ale uspořádání třetího koncertu nepředpokládám," řekl pro TN.cz

Marek Ztracený vyděsil svou rodinu. Musel vysvětlit konec koncertování: 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz