Domácí

Při srážce dodávky s vlakem zemřeli dva lidé. Další člověk je ve vážném stavu

U Kostelce nad Labem se srazila dodávka s osobním vlakem. Ve voze cestovali tři lidé. Dva z nich zraněním podlehli. Třetí je ve vážném stavu.

Ke srážce dodávky s osobním vlakem došlo ve čtvrtek krátce po deváté hodině ranní. Nehoda se udála nedaleko Jiřic u Kostelce nad Labem. Na místě zasahují všechny složky integrovaného záchranného systému.

"Krátce před půl 9 ráno jsme na linku 158 obdrželi oznámení o dopravní nehodě na železničním přejezdu v okrese Mělník," potvrdila tisková mluvčí policie Středočeského kraje Vlasta Suchánková.

​Na železniční trať vjela dodávka v době, kdy přijížděl osobní vlak. V dodávce cestovaly tři osoby. "Bohužel, dvě přímo při střetu s vlakem na místě zemřely. Třetí osoba je ve vážném stavu," uvedla Suchánková.

Podle tiskové mluvčí Zdravotnické záchranné služby Středočeského kraje Moniky Novákové je muž transportován do Fakultní nemocnice Královské Vinohrady. Lékaři mu museli zajistit dýchací cesty.

​"V tuto chvíli na místě zasahují všechny složky IZS. Trať je uzavřená, na místě je policejní dron, který nehodu monitoruje," dodala policejní mluvčí. Provoz na trati z Brandýsa nad Labem do Neratovic je zastaven.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz