Zajímavosti

Zamilovaná Gábina Partyšová. Promluvila o romantických chvílích s novou láskou

Moderátorka pořadu Život ve hvězdách Gabriela Partyšová je vášnivá cestovatelka. V pořadu Experti na cestách na TN Live prozradila, že na poslední dovolené byla s novou láskou.

Moderátorka Gabriela Partyšová je prý už několik měsíců zamilovaná. "Naposledy jsem byla v italských Benátkách, byla jsem tam za romantikou. Mám teď pěkný vztah, takže jsme si romanticky užívali Benátky, všechny gondoly a je to krásné, jak se zase vrátil život do těchto míst, která člověku přináší takový oddech," nastínila Partyšová, že je v novém vztahu spokojená. 

V pořadu Experti na cestách ale na sebe práskla i další zajímavosti. "Část léta jsem trávila na jihu Francie. Byla jsem na lodi, tento typ cestování jsem si oblíbila. Před několika lety jsem si udělala na Maltě i kapitánské zkoušky. Můžu řídit takové ty menší lodě, což mě moc baví. Adrenalin nemám moc v oblibě, ale líbí se mi i ta absolutní svoboda na moři," popsala Partyšová.

Související obsah

​Dříve měla radši delší dovolené, to se ale změnilo a preferuje dovolené do pěti dnů. "Myslím, že to je tou nejistou dobou. Když můžeme, tak neplánujeme moc dopředu, protože nikdo nevíme, co bude za týden. Spíše se rozhodujeme tak nějak náhle. Moje práce i syn ve škole mi úplně nedovolují odjet na nějaký delší čas," míní moderátorka.

Přednost teď dává kvůli synovi spíš aktivním dovoleným. "Z malého Kristiánka se stal 14letý kluk, který je o hlavu vyšší než já, tak teď vybíráme dovolené aktivní. Během covidu jsme si oblíbili golf, který jsme chodili hrát do přírody," říká Partyšová s tím, že zanedlouho míří na podzimní prázdniny za golfem do marockého města Marrákeš.

Na golfu se jí líbí, že je to mezigenerační sport. "Mému tatínkovi je 70 let a můžeme jet i s mým synem spolu na dovolenou. Je málo sportů, kde si můžete pět hodin hrát společně se synem i otcem," říká s úsměvem moderátorka. Golfová hřiště ji zaujala třeba ve Španělsku, v Dubaji či na Bali. "Chtěla bych se podívat do Vietnamu, moji kamarádi golfisti tam prý našli golfový ráj," uzavírá.

TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz