Zahraničí

Nekonečný příběh: Fantazii zachránili, ale zubu času neunikli. Jak dnes vypadá Átrej?

Nekonečný příběh: Fantazii zachránili, ale zubu času neunikli. Jak dnes vypadá Átrej?
Nekonečný příběh - Átrej a Falco | Zdroj: Profimedia

Podívejte se, jak po 38 letech vypadá statečný Átrej, královna říše Fantazie a zpěvák Limahl, kterého pilotní píseň k tomuto filmu z roku 1984 proslavila.

Od prvního uvedení anglickojazyčného německého filmu Nekonečný příběh uběhlo už 38 let. Příběh Átreje, Bastiena, královny říše Fantazie a drakopsa Falka byl v roce 1984 nejdražším německým filmem všech dob, tvrdí filmová databáze IMDb.

Za skoro čtyři desetiletí představitelé slavných filmových rolí znatelně zestárli. Na některých se podepsal zub času více, na některých méně. Stárnutí neunikl ani zpěvák titulní písně Limahl.

Christopher Hamill, známější jako Limahl, má dnes 63 let. Svůj úspěch, který slavil s písní Neverending Story, už nikdy nepřekonal. Tento song ale zaznamenal jistý comeback v roce 2019, kdy se objevil v seriálu Stranger Things. Podle webu ITM se kvůli vzniklé vlně nostalgie dokonce začalo spekulovat o remakeu filmu.

Padesátiletý Noah Hathaway si kromě Átreje zahrál také Harryho Pottera. Nešlo ovšem o slavného kouzelníka, ale o stejnojmennou postavu ve filmu Troll. Později se věnoval tanci a bojovým uměním, pracoval jako barman a závodil na motorce. Mimochodem, o Átrejova koně, který ve filmu zahynul, se po natáčení podle ČSFD postaral právě Noah. 

Související obsah

​V Íránu narozená americká herečka skotsko-izraelského původu Tami Stronach se po své roli královny dala na kariéru tanečnice. A pohyb jí očividně svědčí, protože ve svých padesáti letech vypadá naprosto skvěle.

Jak se změnili herci z Pojišťovny štěstí? Nikol Leitgeb a Vojtu Kotka byste v seriálu nepoznali:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz