Zahraničí

VIDEO: Unikátní porod dvojčat. Jedno z nich přišlo na svět netradičně

Pro většinu rodičů je narození dítěte jeden z nejkrásnějších momentů v životě. Při porodu v Brazílii se ale stal doslova malý zázrak. Lékařce se totiž podařilo přivést na svět miminko tak, jako se to stane pouze při jednom z 80 tisíc porodů.

Lékařka Leandra Camposová Barbosová z Brazílie zveřejnila na svých sociálních sítích fascinující video (podívat se na něj můžete pod titulkem článku, není vhodné pro slabší povahy). Ukazuje v něm porod dvojčat císařským řezem, při kterém nastal vzácný jev, kdy se druhé miminko narodilo ve zcela neporušeném plodovém vaku.

Porodníci to považují za unikátní moment, protože se to stane pouze v jednom z 80 tisíc případů. "Tento typ porodu mi ukazuje, jak je Bůh dokonalý, protože můžeme vidět, jak je dítě v břiše ještě před porodem," napsala Leandra u svého příspěvku.

Související obsah

O porodech tohoto typu kolují četné mýty. Jeden říká, že tyto děti jsou předurčeny k velkým věcem, neboť by měly mít v životě velké štěstí. Další zase tvrdí, že ti, kteří se tímto způsobem narodili, se nikdy nemohou utopit. Ať už jsou pravdivé, či ne, dvojčátka i jejich maminka jsou zcela zdravé.

TN.cz

K tématu Zahraničí

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz