Domácí

Tragická nehoda na Strakonicku. Při srážce tří aut zemřel jeden z řidičů

Hned tři osobní auta se v pátek ráno srazila při tragické nehodě v Jihočeském kraji. Jeden z řidičů při střetu zemřel, další dva se zranili. Silnice u Cehnic na Strakonicku, kde se nehoda odehrála, je zcela uzavřena.

Jeden lidský život vyhasl v pátek okolo sedmé hodiny ráno na silnici mezi Vodňanami a Strakonicemi. Nedaleko Cehnic se srazila tři osobní auta. Jedno z nich náraz dokonce vyhodil ze silnice do pole.

Na místo rychle dorazili záchranáři, policisté i hasiči. "Jeden z mužů utrpěl lehká zranění a byl po ošetření převezen do spádového zdravotnického zařízení. Druhý z mužů utrpěl mnohočetná poranění a musela mu být poskytnuta akutní přednemocniční pomoc a následně byl převezen do traumacentra českobudějovické nemocnice," uvedla mluvčí jihočeských záchranářů Zuzana Fajtlová.

Související obsah

Třetímu muži už záchranáři nedokázali pomoci. Na následky svých zranění zemřel ještě před příjezdem sanitky. Silnici policie uzavřela a je zcela neprůjezdná. Hasiči nyní pracují na odklizení nabouraných aut ze silnice.

Na fotografie z nehody se můžete podívat zde:

Při čtvrteční srážce dodávky s vlakem zemřeli dva lidé:

TN.cz

K tématu Domácí

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz