APLIKACE TN.CZ
Zajímavosti

Fanoušky Marka Ztraceného čeká překvapení. Prozradil, jestli chystá čtvrtý koncert

Zpěvák Marek Ztracený dokázal v rekordním čase vyprodat hned tři rozlučkové koncerty v pražském Edenu. Kvůli poslednímu přidanému termínu však musel čelit i kritice. Vystoupení se má konat dřív než původní dva koncerty, což se znelíbilo některým skalním fanouškům. Marek Ztracený má však dobré zprávy. "Záleží nám na nich, máme překvapení!" řekl ve Víkendové Snídani.

Zpěvák Marek Ztracený na začátku října šokoval fanoušky oznámením, že se chystá na delší dobu skončit s veřejným koncertováním. Písničky bude vydávat dál, vystoupení ale plánuje už pouze soukromé – například pro firmy.

Důvody zatím tají. Nechce prý, aby vrhly stín na nadcházející koncerty v červnu. S vysvětlením tak raději počká na vhodnější chvíli. "Důvod je i trochu osobní," nastínil zpěvák ve Víkendové Snídani. "Až koncerty skončí, nebo třeba na dalších Slavících to rád řeknu, ale je to něco, co fanoušci stoprocentně schválí a řeknou – je to přesně tak, jak to má být," dodal.

Ztracený se chce rozloučit s fanoušky v červnu na fotbalovém stadionu v pražském Edenu. "Je to jeden z největších stadionů v České republice s kapacitou až 38 tisíc, takže nejspíš se bude jednat o největší koncert příštího roku," vysvětloval před několika dny.

Související obsah

​Lístky na první koncert zmizely do hodiny, zpěvák tak nakonec přidal ještě další dva termíny a i ty už jsou prakticky vyprodané. Zbývá pouze posledních pár míst na stání. Velké události se má účastnit dohromady zhruba sto tisíc fanoušků.

"Strašně se těšíme, že tolik lidí s námi chce oslavit konec jedné etapy, pak samozřejmě začne nějaká další a bude to jízda," přislíbil zpěvák.

​Jak prozradil, na pódiu vždy zažívá adrenalin. Fanoušci ho neskutečně dobíjejí svou energií. Žádný další koncert už ale neplánuje. "Nikdy! Vznikla situace, kdy během tří hodin byly vyprodané dva fotbalové stadiony Eden a strašně moc lidí psalo, ať uděláme třetí. Nešlo udělat ho další den a jediná možnost byla udělat ho před těma dvěma. Cítil jsem, že by se za nás na to někdo mohl mračit," vysvětlil zpěvák s tím, že nakonec se tak i stalo.

Někteří fanoušci se cítili podvedení, že ani jejich okamžitá reakce při nákupu prvních lístků jim nezajistila ono privilegium vidět unikátní koncert jako první. Ztracený se však ptal svých podporovatelů a většina z nich s dalším termínem souhlasila. Muselo padnout rozhodnutí. "Chtěli jsme, aby tam bylo co nejvíc lidí, kteří s námi tou cestu šli. Přece jenom je to 15 let koncertů. Nejde říct: 'My vás tam nechceme, my hrát nebudeme'," vysvětloval.

Nejvěrnější fanoušci však nepřijdou zkrátka. I když budou až na druhém koncertě, čeká je odměna. "Strašně se omlouvám, ale jsem si jist, že si je udobříme dobrým koncertem v Edenu. Pro ty v sobotu – na těch nám záleží hodně, protože byli první, kdo si koupili lístek – máme takové překvapení a věřím, že to bude dobré," přiznal Ztracený.

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz