Krimi

Další násilná smrt v Praze. Hádka muže a ženy skončila pobodáním

Další násilná smrt v Praze. Hádka muže a ženy skončila pobodáním
Na místě činu - ilustrační snímek | Zdroj: Policie ČR

Pražští policisté vyšetřují další násilnou smrt. V neděli krátce po půlnoci zasahovali v Libni, kde našli v jednom z bytů mrtvého muže. Ten měl bodná zranění. Policisté zadrželi ženu, se kterou se zřejmě před tím muž pohádal. Nyní jí hrozí až 20 let za mřížemi.

O tragické události informovali policisté v neděli dopoledne na twitteru. "Včera po půlnoci vyjížděli policisté do ulice Karla Hlaváčka v Libni k oznámenému incidentu v bytě mezi mužem (33) a ženou (22)," napsali.

Když hlídka na místo dorazila, v bytě našla mrtvého muže, který měl bodná zranění. Mladou ženu policisté zadrželi a případ si převzali kriminalisté z oddělení vražd.

"Kriminalisté se ženou zahájili trestní stíhání. V případě odsouzení jí za trestný čin vraždy hrozí až 20 let odnětí svobody," uvedla v pondělí policie na svém twitteru.

Související obsah

​V sobotu odpoledne přitom policisté museli vyjíždět k další násilné smrti. Na ulici Slévačská totiž našli mrtvého 19letého muže. Vážně zraněný byl také 16letý mladík, kterého záchranáři převezli do nemocnice.

"Lékaři zraněného muže museli přivést do umělého spánku a převézt do vinohradské nemocnice," uvedla v sobotu odpoledne ke zraněnému muži pro TN.cz mluvčí záchranářů Jana Poštová.

Při tragédii v pražském Hloubětíně zemřel 19letý chlapec:

TN.cz

K tématu Krimi

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz