Zajímavosti

WhatsApp chystá novinku. Na první pohled nedává smysl, ale lidé ji chtějí

WhatsApp chystá novinku. Na první pohled nedává smysl, ale lidé ji chtějí
Ilustrační foto | Zdroj: Profimedia

Oblíbená chatovací aplikace WhatsApp chystá další novinku. Na první pohled sice nová funkce nedává smysl, ale řada lidí po ní volá a využívá ji u konkurence. Zdá se, že WhatsApp nyní konečně vyslyšel volání uživatelů.

Komunikace přes chatovací aplikaci WhatsApp je mezi lidmi velmi populární a společnost pro své uživatele pravidelně vydává různé novinky. Nyní chystá funkci nazvanou Message yourself, v překladu Napiš sobě.

Jak název napovídá, tak půjde o možnost napsat sám sobě. Na první pohled zní tato možnost jako naprostý nesmysl, ale spousta lidí ji už dlouho využívá u konkurence. Nejde přitom o to, že by tito lidé měli psychické problémy a komunikovali sami se sebou. Většina lidí si do zpráv pro sebe píše například různé poznámky nebo sama sobě posílá fotografie či dokumenty. Díky tomu pak danou informaci najdou ve všech zařízeních, kde mají nainstalovaný WhatsApp.

Související obsah

​Novinku zatím aplikace zkouší v beta verzi s číselným označením 2.22.24.2 a funkce byla dosud zpřístupněna pouze limitovanému počtu uživatelů, uvedl web BusinessToday. Testerům se v aplikaci objevil speciální chat s názvem "Message yourself" neboli "Napiš sobě." Ostatní uživatelé si na novinku zatím budou muset počkat. Jak dlouho to bude, není zatím známo. 

Minulý měsíc měla aplikace WhatsApp velký výpadek. Podívejte se, co to podle experta způsobilo (10/2022):

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz