Zajímavosti

Dara Rolins i Helena Vondráčková. Víkendová Snídaně je za rohem

Tento víkend vás čeká další Víkendová Snídaně plná zábavného programu. Navíc se v ní představí třetí a zároveň poslední moderátorská dvojice, Miluše Bittnerová a stálice Snídaně Pavel Svoboda. Podívejte se, na co se můžete těšit.

Už tento víkend diváky čeká ve Víkendové Snídani moderátorská premiéra dvojice Miluše Bittnerová a Pavel Svoboda. Můžete se ale těšit i na klasické víkendové vaření, tentokrát s účastnicí MasterChefa Petrou Vindyšovou. V sobotu připraví krémové italské rizoto a v neděli domácí tortillu s trhaným masem.

V sobotu navštíví Víkendovou Snídani oblíbená zpěvačka Dara Rolins či novinář Josef Klíma. Živě ve vystoupí hip-hopová skupina Prago Union. 

Související obsah

Těšit se můžete i na program pro své děti. Nejmenší diváky TV Nova čeká výroba panenek a nebude chybět ani dětská kapela Čiperkové. Nepřijdete ani o stálé oblíbené pořady jako Volejte Novu nebo Koření.

V neděli dorazí do studia herečky Tereza Ramba a Eliška Křenková nebo také dětská herečka Valentýna Bečková. Přijde také Helena Vondráčková, která zazpívá nějaký z jejích slavných hitů. Součástí vysílání bude opět odlehčená politická talk show Napřímo s Bárou Divišovou.

TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz