Domácí

Další pokus o vraždu. Dva lidé skončili v nemocnici

Dva postarší lidé byli ve středu večer v Postřelmově na Šumpersku zraněni při potyčce. Podle mluvčí olomoucké záchranky Lucie Mikiskové byli napadeni sečnou zbraní. Policie informovala, že zadržela podezřelého.

Dva lidé důchodového věku byli zraněni při potyčce ve středu večer v Postřelmově na Šumpersku. Policie k incidentu uvedla, že již zadržela podezřelého mladého muže.

Podle policejní mluvčí Jitky Dolejšové případ vyšetřují olomoučtí kriminalisté, kteří na místě pokračují v úkonech trestního řízení. Zadrženého přitom podezírají z pokusu o dvojnásobnou vraždu. Motiv činu policie zatím nezná.

Související obsah

"Na místě zasahovala posádka randez-vous i posádka RZP. Šlo tam o zranění dvou mužů sečnou zbraní. Jeden z můžu měl pouze lehká poranění a byl převezen do šumperské nemocnice, druhý muž s četnými bodno-sečnými zraněními byl napojen na umělou plicní ventilaci a ve vážném stavu převezen do Fakultní nemocnice Olomouc," dodala k potyčce mluvčí olomoucké záchranky Lucie Mikisková.

"Zraněný muž je nyní hospitalizován na jednotce KARIM. Je v umělém spánku a jeho stav je vážný," sdělil ke zraněním hůře zasaženého muže mluvčí Fakultní nemocnice Olomouc Adam Fritscher. 

Podle lidí z Postřelmova útočník napadl bývalého policistu a jeho přítele, který za ním pravidelně docházel a pomáhal mu s chodem domácnosti. V domě se zraněným policistou v důchodu měl bydlet také jeho vnuk.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz