Zahraničí

George vrazil klín mezi Kate a Williama! Vybral si sport, který Kate neschvaluje

George vrazil klín mezi Kate a Williama! Vybral si sport, který Kate neschvaluje
Princ George se svými rodiči | Zdroj: Profimedia

Královská rodina poodhalila další část svého soukromí. Tentokrát prozradila, jakým sportům se věnují princ George a princezna Charlotte. Sport, kterému se ale rozhodl věnovat malý princ, vráží klín mezi jeho rodiče. Zatímco William je nadšený, Kate je proti.

Děti královského páru Kate a Williama začali letos v září navštěvovat základní školu v Berkshire, kam se rodina přestěhovala. S novou školou ale přišla i nová nabídka kroužků. A malý George měl ve volbě jasno.

Podle deníku Express ale nový koníček prince George rozdělil jeho rodiče. Mezitím, co princ William je jeho výběrem nadšený, Kate je "znepokojena".

Související obsah

​Princ George se rozhodl věnovat bojovému umění. Jeho otec William v tom vidí skvělou příležitost, jak u George vybudovat nezávislost. "Princ George si to zjevně vzal k srdci. Líbí se mu myšlenka, že se v podstatě stará sám o sebe," hodnotí královský komentátor Neil Sean.

Podle Williama jde o skvělou příležitost. Malý princ si tímto sportem buduje svůj charakter a podle Williamových slov je pro něj dobré mít takovou nezávislost.

A ani princezna Charlotte nezůstává za svým starším bráškou příliš pozadu. Kromě vášně pro koně našla podle deníku People zalíbení i v gymnastice. Kate ostatně její zájem potvrdila. "Charlotte tráví většinu času hlavou dolů," uvedla. Malá princezna prý pořád dělá stojky a otočky.

Poplach v královské rodině. Meghan odhalila zákulisí v dalším rozhovoru:

TN.cz

K tématu Zahraničí

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz