OBCHODNÍ SDĚLENÍ – Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah

Exkluzivní pálivé produkty od chilli specialistů vás nenechají chladnými

Milujete všechno pálivé? A máte už svého vlastního specialistu přes chilli?

Nikdy totiž není pozdě najít si profíky, kteří vám budou plnit sny o chilli papričkách nejrůznějších podob, chutí a pálivostí.

Společnost The Chillidoctor působí na trhu již od roku 2012. A od té doby dělá vše pro to, aby si u nás příznivci chilli papriček mohli vybírat z bohaté škály prvotřídních pálivých produktů a delikates. Jak o své práci říkají sami zakladatelé, na kvalitu produktů mají velmi vysoké nároky. Nikdy nevynechají příležitost procestovat kus světa a objevovat všechny autentické chutě chilli. Díky tomu se mohou na českém trhu pochlubit nejširší nabídkou chilli papriček, mezi kterými nechybí ani ty úplně nejpálivější, jako je například Carolina Reaper, nebo exkluzivní, které jinde neseženete.

Zdroj: The ChilliDoctor s.r.o

​​Být odborníkem přes všechno pálivé je zkrátka pro mladý tým nadšenců z The ChilliDoctor koníčkem, prací snů, i závazkem. A na jejich produktech je to rozhodně znát. Pořídíte u nich nejen sušené chilli papričky celé, pomleté na jemný prášek či drcené na hrubší vločky, ale také vlastní unikátní tekuté chilli mashe a nejrůznější pálivé lahůdky, které dokáží zlepšit (a pořádně okořenit) každý den. Ráno tak můžete odstartovat chilli marmeládou, přes den dobít energii s pálivou belgickou čokoládou a večer zakončit u oblíbeného filmu s mísou pikantních arašídů nebo křupavých nakládaných Jalapeño.

Zdroj: The ChilliDoctor s.r.o

​Společnost po celý rok ze všech koutů světa vykupuje pouze ty nejlepší papričky, a to přímo od lokálních prověřených pěstitelů a výrobců. Zná tedy jejich přesný původ i způsoby, jakými se plody skladovaly a uchovávaly. Poté je nabízí maloobchodně i velkoobchodně. Originální chilli produkty od nich často poptávají také firmy jako dárky a odměny pro své zaměstnance. A protože v The ChilliDoctor moc dobře ví, jak taková osobní pozornost dokáže zahřát u srdce, nabízí k firemním dárkům možnost gravírování zdarma. 

Zdroj: The ChilliDoctor s.r.o

​Při nákupu chilli dobrot u specialistů si navíc můžete být jistí, že si na své přijdou jak úplní začátečníci, tak i zkušení a odolní odvážlivci. Se svou nabídkou totiž společnost myslí na všechny a papričky i chilli produkty v několika variantách, od mírně pikantních až po ty nejpálivější vůbec. A pokud si přece jenom nebudete jistí, jaké papričky budou pro vás nebo vaše blízké ty pravé, sáhnout můžete po některé z populárních ochutnávkových sad The ChilliDoctor. Třeba po dárkové kolekci obsahující 9 x chilli mash nebo po sadě No. 8, ve které najdete výběr těch nejprodávanějších chilli prášků pěkně pohromadě.

Sleva 10% s kódem „novinka10“.

Komerční článek
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz