Videoreportáž

Policie šetří vraždu ve Vysokém Mýtě. Podezřelý se otrávil, v nemocnici zemřel

V sobotu ráno vyjížděli pardubičtí policisté do Vysokého Mýta, kde násilnou smrtí zemřel muž středního věku. Podezřelého se policistům podařilo zadržet, ještě před tím se ale otrávil neznámou látkou a po převozu do nemocnice zemřel.

Pardubičtí kriminalisté vyšetřují násilnou smrt muže. Zemřel v sobotu ráno ve Vysokém Mýtě, a to přímo na ulici. Policejní mluvčí Dita Holečková redakci TN.cz potvrdila, že oběť byla ve středním věku. Trestný čin kriminalisté vyšetřují jako podezření z vraždy. 

"Podezřelého jsme zadrželi," potvrdila policie na twitteru. Ujistila obyvatele Vysokého Mýta a okolí, že se nemají čeho bát. "Veřejnosti nehrozí žádné nebezpečí," uvedla.

Později odpoledne policie upřesnila, že se podezřelý těsně před zadržením otrávil neznámou látkou, a proto musel být převezen do nemocnice. "Tam na následky požití látky zemřel," informovala.

Související obsah

Jde už o několikátý násilný čin, který tento týden zaměstnává kriminalisty. V úterý zasahovala pražská policie v jednom z tamních parků, kde někdo postřelil třináctiletého chlapce. Téhož dne objevili kriminalisté v Plzni tělo 46leté ženy. Na konci týdne policie na Šumpersku obvinila 19letého muže z útoku na dva seniory.

V Praze byl postřelen 13letý chlapec. Policie zadržela dva muže a několik zbraní:

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz