Zajímavosti

První důkaz: Kamera zachytila Vémolu s Rikou Fane, s níž měl podvádět Lelu

Vody českého showbyznysového rybníčku už několik týdnů čeří kauza údajné nevěry Karlose Vémoly (37). Teprve 18letá hvězda filmů pro dospělé Hana Džurbanová alias Rika Fane tvrdí, že s ní MMA bijec podváděl svou manželku Lelu Ceterovou (33). Na veřejnost se dostalo video, na kterém se spolu procházejí po Praze. Vémola jakékoliv styky s mladinkou blondýnkou popírá. Dokonce na ni podal trestní oznámení.

Džurbanová dosud poměr s Vémolou dokládala jen textovými a hlasovými zprávami. Při procházce Prahou je ale zachytila kamera.

Kompromitující video přinesla influencerka Eva Feuereislová na instagramu. "Pravda je jenom jedna, jak se teď všichni můžou přesvědčit," řekla TN.cz s tím, že záběry vznikly v letních měsících.

Osmnáctiletá pornoherečka od října prohlašuje, že se s MMA zápasníkem vídala dlouhodobě. Všechno mělo začít krátce před červencovou svatbou Vémoly s matkou jeho dvou dětí Lelou Ceterovou.

Související obsah

Když se údajná nevěra provalila, Karlos odmítl, že by Džurbanovou vůbec někdy potkal. "Já jsem o něm nikdy nemluvila špatně a nikdy nebudu. Mám ho pořád ráda, ale jeho vyjádření mě zranilo, proto jsem ty zprávy zveřejnila," svěřila se Rika Fane televizi Nova minulý týden.

Vémola podal na Džurbanovou trestní oznámení a Ceterová prohlásila, že manželovi věří.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz