Co nás čeká

Horoskop na úterý 8. listopadu: Čeká vás karmická zkouška

Horoskop na úterý 8. listopadu: Čeká vás karmická zkouška
Ilustrační snímek | Zdroj: Getty Images

Projdete karmickou zkouškou, kterou k vám posílá plná luna v Býku. Nebude se vám chtít marnit čas hádkami, proto se naladíte do tolerantního rozpoložení.

Beran

Nebude se vám chtít marnit čas hádkami, proto se naladíte do tolerantního rozpoložení a o všem budete chtít debatovat ze všech stran. A to přesto, že máte v zaměstnání třeba vedoucí úlohu nebo jste doma právě ti, kdo obvykle o všem rozhoduje.

Býk    

Budete naladěni hravě a svůj protějšek budete zasypávat polibky na každém kroku. Také se rozhodnete investovat svou energii do zlepšení jistého rodinného vztahu, který je již delší dobu rozladěný. Ani v práci si nemůžete stěžovat. Rozmazlují vás.

Blíženci          

Úplněk v Býku vás dělá ještě líbivějšími než obvykle, sympatie jsou na každém kroku, takže počítejte s četným obdivem a nejednou šancí na lásku. Od pozdějších hodin navazuje na tuto hru Merkur ve Štíru a pod jeho taktovkou máte garantovanou příležitost.

Rak    

V osobním životě se budete potýkat s mírnou lenošivostí, a to jak u sebe, tak u svých dalších blízkých, proto raději povinnosti řešte přednostně. V zaměstnání vás naopak bude uklidňovat manuální práce, při níž nemusíte dlouze nad ničím přemýšlet.

TAROT FINANCÍ
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty a tarot vám řekne vše o vaši finanční situaci! Štěstí přeje připraveným!

Lev     

Úterní úplněk vám do života vnese rozhodnutí, které se bude týkat rodinných financí. Je proto nutné si dopředu udělat jasno, protože potom se už nezastavíte. Plný měsíc nyní aktivuje i sféru majetku, ale pro vás to znamená paradoxně spíše pohodlí než stres.

Panna 

Projdete karmickou zkouškou, kterou k vám posílá plná luna v Býku. Na tu narazíte buď v úzkých vztazích, úředních jednáních, či financích. A můžete také vyhlížet nový domov či zaměstnání. Vaše činnosti s úřady, smlouvami a cestováním se však ještě neuzavřou.

Váhy  

Dnes vás hodlá poškádlit úplněk ve znamení Býka, který svým postavením zakládá na nechtěné tenze v každodenním životě. Jeho rošťácké paprsky míří zejména do sféry vaší kariéry a společenského dění, pokuste se proto některé věci změnit ku prospěchu.

Štír     

Nenakládejte toho na sebe dnes příliš ani v práci, ani v soukromí. Jsou dny, kdy je třeba si odpočinout a nechat tělo i duši, aby se trochu oklepaly z nahromaděného stresu. Vaši blízcí vás doma podpoří a v práci budete muset být více asertivní.

VOLEJTE KARTÁŘCE JEN ZA 35Kč/min!
Využijte akci a volejte kartářkám se slevou. Práce, láska, peníze, vztahy – nic není tabu!

Střelec

Nenechte všednodennost, aby se vám slila do šedivých odstínů, můžete každý den něčím ozvláštnit. Zkuste dnes začít se svou rodinou či drahou polovičkou. Malou radost si můžete udělat, i když vaše bankovní konto nepřetéká a peněženka je vyluxovaná.

Kozoroh         

Budete dnes po vzoru akční a lidem okolo sebe budete udávat tón. Někomu se zřejmě budete zdát až příliš akční, ale to vás nemůže v nejmenším zastavit, protože víte, co chcete. A to jak na poli domácím, tak na tom pracovním. Jenom to s tím nepřežeňte.

Vodnář          

Před příchodem domů se ještě zastavte v nějakém obchodě, kde už jste dlouho nebyli a rádi tam chodíte. Aktivní úplněk v Býku má vliv na vaše činnosti v domácím a rodinném kruhu. Vnese vám tak do života více činností spojených s dětmi či partnerem.  

Ryby  

Pozvěte dnes někam svůj protějšek, ať nemá pocit, že stále sedíte doma. I v zaměstnání vás bude lákat vnést trochu svěžího větru do stávajícího pracovního repertoáru. A vaši kolegové i šéf to rozhodně ocení. Tak se klidně odhodlejte.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz