Co nás čeká

Horoskop na středu 9. listopadu: Potkáte někoho, kdo významně ovlivní váš osud

Horoskop na středu 9. listopadu: Potkáte někoho, kdo významně ovlivní váš osud
Ilustrační snímek | Zdroj: Getty Images

Putování Marsu znamením Blíženců vám přináší do cesty osoby a situace, které budou hrát hlavní roli ve vašem osudu. Neměli byste se příliš unáhlit, aby se z některého vašeho životního rozhodnutí nestal jenom pouhý rozmar.

Beran

Budete obdařeni mnohými dary a této situace byste měli využít spíše k dobru než ke zlu, abyste si zachovali svůj morální status. Témata, která byla doposud otevřená, jako jsou například úřady, cestování a vztahy se sourozenci, se dořeší se západem slunce.

Býk

Očekávat nyní můžete karmickou zkoušku, která bude souviset s láskou, penězi nebo majetkem. Nový pracovní partner, který vstoupí do vašeho profesního života, s sebou rovněž přinese nová pracovní spojení, jenom se nesmíte nechat zastrašit konkurencí.

Blíženci          

V lásce budete spokojení, protože si konečně uděláte jeden na druhého čas a nebudete nikam chvátat. V práci budete moci uplatnit svoji kreativitu a doma po delších úvahách konečně rozštípnete jisté téma ve prospěch rodinné soudržnosti.

Rak    

Mars nejprve ovlivňuje tematiku financí a později vaše myšlenky stočí k úředním záležitostem, vzdělávání a upevňování vašich hodnot. Ani na oblast lásky a vztahů tento den nezapomenete, protože se vám připomene minimálně v podobě několika telefonátů.

TAROT FINANCÍ
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty a tarot vám řekne vše o vaši finanční situaci! Štěstí přeje připraveným!

Lev     

Budete prožívat renesanci vztahu a lebedit si, že i když vám už spadly růžové brýle, to, co vidíte, se vám líbí stejně jako s nimi. V zaměstnání budete mít větší frmol, ale pokud si srovnáte priority, nebude nic, co byste neměli dotáhnout do konce.  

Panna 

Budete se v zaměstnání věnovat více úředním záležitostem, listinám a dokumentům, přestože to nemáte jinak běžně v popisu práce. Na domácí půdě vám naopak budou vrtat hlavou rodinné vztahy se sourozenci a cestování do dálek.

Váhy  

Na semaforu lásky stále svítí zelená. A vy rozhodně nebudete čekat, než se změní barevná signalizace, a raději za svou láskou přichvátáte hned po práci. V zaměstnání vás trochu zaskočí kdosi, kdo se bude na váš vkus až příliš zajímat o vaše soukromí.

Štír     

Na vaší cestě k novým obzorům je potřeba některé starší věci ukončit a popřemýšlet, kam nasměrovat svou aktivitu dále. Báječně vám pomůže nějaký větší úklid v domácnosti, při němž si symbolicky vyčistíte hlavu. Jinak budete ale v lásce rozmazlovaní.

VOLEJTE KARTÁŘCE JEN ZA 35Kč/min!
Využijte akci a volejte kartářkám se slevou. Práce, láska, peníze, vztahy – nic není tabu!

Střelec

Putování Marsu znamením Blíženců vám přináší do cesty osoby a situace, které budou hrát hlavní roli ve vašem osudu. Je pro vás nyní ideální čas k rekapitulaci života. A i když to nebude úplně snadné a svým způsobem to dá zabrat vaší psychice, vzhůru do toho.

Kozoroh         

Neměli byste se příliš unáhlit, aby se z některého vašeho životního rozhodnutí nestal jenom pouhý rozmar. Bude vám vrtat hlavou co by kdyby, ale věřte, že během následujících dní už budete mít v hlavě jasno. Nenechte se proto unést rozčilením.

Vodnář          

Před jakýmkoliv krokem zvažte možné důsledky svého jednání, zvláště pak není dobré ztrácet nervy. Doma ani v práci by se vám to nemuselo vyplatit. Zvažte v zaměstnání, zda cena za jistý kýžený úspěch v oblasti financí není ve finále příliš vysoká.

Ryby  

Máte nyní ideální čas na vycestování či navštěvování vzdělávacích kurzů. Neptun ve vašem znamení Ryb vynese na povrch vaše skryté touhy a do vaší mysli vloží až ďábelské nápady. Pro vaši kariéru bude mít rozhodující vliv jistá osoba, kterou poznáte.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz