Co nás čeká

Horoskop na čtvrtek 10. listopadu: Merkur vám chystá osudové zkoušky

Horoskop na čtvrtek 10. listopadu: Merkur vám chystá osudové zkoušky
Ilustrační snímek | Zdroj: Getty Images

Na lidi stále ještě působí intenzivní úplněk v Býku, buďte proto obezřetní. Navíc Merkur ve znamení Štíra chystá osudové zkoušky, které přinesou ponaučení. Myslete dopředu, abyste se vyhnuli nepříjemnostem.

Beran

Na smluvní ujednání má stále ještě vliv úterní úplněk v Býku, a je proto nutné zachovávat obezřetnost. Dále také Merkur ve Štíru chystá různé osudové zkoušky, které přinesou poučení. Připravte se na ně tak, že si dopřejete dostatek kvalitního odpočinku.

Býk    

Při dnešku přijde upevnění některého soukromého partnerského vztahu. Planety ponoukají vaše znamení k času strávenému s dětmi, s partnerem či  nějakou kreativní činností. Nebraňte se tedy tomu, i když máte spoustu jiných povinností. Vrátí se vám to vrchovatě.

Blíženci          

Finanční situace rozhodně nebude odpovídat vašim představám. Přes všechnu snahu a přípravy bohužel vše nevyjde podle plánů. Raději se na to připravte a vyhněte se zklamání. Co takhle začít spořit? Zajistíte si tak finanční rezervu a s ní i jistotu.

Rak    

Pravděpodobně v životě potkáte novou osobu, která na vás bude mít velký vliv do budoucna. Máte zároveň větší šanci než obvykle na početí nového člena rodiny či na tvorbu mistrovského díla v uměleckých směrech. Záleží jenom na vás, čemu dáte přednost.

TAROT FINANCÍ
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty a tarot vám řekne vše o vaši finanční situaci! Štěstí přeje připraveným!

Lev     

Vyrazíte dnes dobýt nepoznané. Ať už to bude nějaká firemní cesta, či rodinný výlet, který už jste si dlouho přáli, rozhodně budete nedočkaví už od samého rána. Všechno by se vám mělo vydařit, tak se zbytečně nestresujte před odjezdem.

Panna 

Partner začne vyžadovat více finančního zázemí. Pokud vám budou jeho požadavky připadat absurdní, neváhejte a dejte mu to najevo. Finance jsou sice nepříjemné a palčivé téma, přesto se snažte, aby v něm bylo od začátku jasno. Je to velmi důležité!

Váhy  

Musíte si rozmyslet především finanční oblast. Sedněte si v klidu někde, kde se cítíte dobře a nikdo vás neruší, a ujasněte si, v čem chcete pokračovat a které aktivity dáte na nějaký čas k ledu. Ostatně je už skoro zima, tak je to symbolické.

Štír     

Záleží dneska opravdu jenom na vás, zda svůj vztah upevníte, nebo naopak definitivně ukončíte a vyjdete vstříc něčemu novému. Nečekané setkání vám do života vnese něco nového, díky čemu začnete novou kapitolu života, a to vůbec ne špatně.

VOLEJTE KARTÁŘCE JEN ZA 35Kč/min!
Využijte akci a volejte kartářkám se slevou. Práce, láska, peníze, vztahy – nic není tabu!

Střelec

To nejdůležitější je, abyste si udělali pořádek sami v sobě. Stejně jako se země připravuje na zimu, tak byste se teď měli připravit i vy sami. Zhodnocujte svůj dosavadní život a připravujte se na to zásadní, co vás čeká a na co se můžete těšit.

Kozoroh         

Mars, jak je jeho zvykem, bude právě ponoukavě ovlivňovat pracovní odvětví. Nespokojení kolegové přehodnotí svůj názor a vzduch v práci se vyčistí. Vy sami budete měnit svůj dosavadní život a začnete něco nového. Neměli byste se však unáhlit.

Vodnář          

Nehrajte si dnes raději vůbec na to, co nejste. A držte se Murphyho zákona "Nikdy se nemůžeš vyhnout velké poruše tím, že vyprodukuješ malou." V lepším případě se malá porucha připojí k velké, aby ji podpořila. Dělejte prostě jen to, co umíte.

Ryby  

Nejste schopní se na cokoliv soustředit? Raději se dnes v zaměstnání držte stranou a vyhněte se všem komplikovaným úkolům a důležitým jednáním. Ve vašem stavu nemáte daleko ke zbytečným chybám. Myslete proto dopředu a ušetřete si tím nepříjemnosti.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz