Kulturní akce

Kabáti v Praze předvedli neskutečnou show. Fanouškům připravili překvapení

Jedna z nejoblíbenějších českých rockových kapel objíždí už měsíc koncertní haly po celé republice v rámci Turné 2020/2022. Není divu, že legendární skupina v čele s Pepou Vojtkem zamířila i do O2 areny. Kabáti předvedli, že v tom, co dělají, jsou pořád nejlepší.

Nestárnoucí kapelu Kabát si do největší haly u nás přišlo poslechnout přes 20 tisíc fanoušků. Muzikanti z Teplic si pro své diváky připravili nevídanou show plnou pyrotechnických a vizuálních efektů. Plameny šlehaly jako divé a neuvěřitelná energie naplnila celou O2 arenu. Rocková skupina na koncertě zahrála své staré hity, ale i novinky v podobě nově vydané desky El Presidento.

"Praho, díky. Šel z toho mráz po zádech," napsali Kabáti na svůj instagram. Během jejich vystoupení diváci šíleli a v jednu chvíli udělali mexickou vlnu čítající tisíce rukou. Kabáti jim to oplatili dávkou nostalgie, po které všichni toužili. V O2 areně tak zazněly hity jako Dole v dole, Pohoda, Šaman nebo Corrida.

Související obsah

Skupina si připravila také překvapení. Byla jím mladá zpěvačka a youtuberka Natálie Nejezchlebová, která dostala šanci zazpívat si píseň Když Rumcajs miloval Manku. "Rumcajs dneska v šesti na pódiu," sdíleli Kabáti na instagramu.

Diváci odcházeli z koncertu nadšení. "Byla jsem tam! Bylo to dokonalé!" napsala jedna z fanynek do komentářů na instagramu. "Byla to bomba, moc děkujeme," přidali se další.

Podívejte se na exkluzivní rozhovor s kapelou Rybičky 48:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz