Co nás čeká

Horoskop na pátek 11. listopadu: Dnes buďte připraveni na vše

Horoskop na pátek 11. listopadu: Dnes buďte připraveni na vše
Ilustrační snímek | Zdroj: Getty Images

Buďte připraveni na vše. I na karmickou zkoušku pod vlivem Venuše ve Štíru, která zasáhne v oblasti přátelství. Pohyby planet přináší do vašeho života témata peněz a majetku.

Beran

Pohyby planet přináší do vašeho života témata peněz a majetku, které sdílíte s další osobou nebo společností, například s bankou, úřadem nebo firmou. Nastane také osvěžení vašeho života ve finančních oblastech, které můžete ovlivnit svým rozhodnutím.

Býk    

V zaměstnání budete na vrcholu svých tvůrčích sil, což ocení nejenom váš zaměstnavatel, ale i vaši kolegové. Dobré nápady budete mít i doma a váš protějšek se s vámi rozhodně také nudit nebude, protože umíte být opravdu okouzlující společník.

Blíženci          

Naťukněte dnes nějaké téma, které už delší dobu leželo ladem, ale vám nepřestává ležet v hlavě. Může se jednat o nějaký problém v práci nebo náročné rozhodnutí v rámci rodinného zázemí či partnerského vztahu, ale rozhodně to už neodkládejte.

Rak    

Vaše další aktivita ze strany Marsu se týká úředních a sourozeneckých záležitostí, cestování, poznávání, učení i dopravních prostředků. Netlačte ale v práci příliš na pilu. Přece jenom je pátek. Raději se připravte na večer plný erotiky se svým partnerem.

TAROT FINANCÍ
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty a tarot vám řekne vše o vaši finanční situaci! Štěstí přeje připraveným!

Lev     

Některé věci budou dnes trochu skřípat a vy budete dumat nad tím, jak byste jim opět vrátili jejich ideální vlastnosti. Nakonec přijdete na poměrně dobrou myšlenku, jenom nesmíte dlouho váhat s realizací. Výsledky vám vynahradí investovanou námahu.

Panna 

Budete dnes sebevědomí, takže se nebudete bát hovořit otevřeně o potížích a vzdáte snahu zametat je všechny pod koberec. Doma se můžete těšit na návštěvu po letech a k večeru na zajímavou žhavou tečku se svou drahou polovičkou či bez ní.

Váhy  

Vaše karmická zkouška se nebude týkat jenom financí, ale může jí také o morální hodnoty, lásku či vlastní sebevědomí.  Protože to pro vás nebude úplně jednoduché, neměli byste zapomínat na diplomacii, se kterou se všechno při dnešku vydaří mnohem snáze.

Štír     

Nesnažte se ve všem rozhodovat za svého partnera a dejte mu také prostor pro invenci. Nicméně to neznamená, že budete ustupovat. Zvlášť pokud se jedná o věci, které jsou pro vás důležité. Tam si raději stůjte pěkně dále na svém. I v práci.

VOLEJTE KARTÁŘCE JEN ZA 35Kč/min!
Využijte akci a volejte kartářkám se slevou. Práce, láska, peníze, vztahy – nic není tabu!

Střelec

V tomto období se chraňte a dávejte si pozor, aby z okolí nevystrčil růžky nějaký nepřítel, jste totiž více zranitelní než obvykle. Buďte připraveni na vše. I na karmickou zkoušku pod vlivem Venuše ve Štíru, která zasáhne v oblasti přátelství.

Kozoroh         

Dostanete báječný nápad, který budete mít hned chuť realizovat v praxi. Ať už se to bude týkat práce, nebo rodiny, rozhodně to nebude nic malého. Navíc se vám pro něj podaří nadchnout i ty, kterých se dotýká, takže na jeho realizaci nebudete sami.

Vodnář          

Kdo se bojí, nesmí do lesa. I když jsou zatím vaše úvahy ve stadiu vzdušných zámků, na druhou stranu si díky těmto myšlenkám v budoucnu polepšíte a získáte zcela nový životní rozměr. Teď ještě dotáhnout pevné základy a můžete začít brzy stavět.

Ryby  

Budete mít prostor pro sebevzdělávání, kontakty se zahraničím a řešení různých úřadů a smluv. Možná budete toužit po cestě za hranice země, jen dobře zvažte, zda vás vaše soukromí nyní neváže těsněji než pracovní závazky.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz