Co nás čeká

Horoskop na sobotu 12. listopadu: Neřešte názory ostatních

Horoskop na sobotu 12. listopadu: Neřešte názory ostatních
Ilustrační snímek | Zdroj: Getty Images

Nedovolte lidem ze svého okolí, aby vám kazili radost, kterou si opravdu zasloužíte. Myslete teď hlavně na sebe a negativní názory ostatních si nepřipouštějte k tělu. V tuto chvíli pro vás je relevantní hlavně to, co si myslíte vy!

Beran

Vaše víkendové plány vezmou kvůli počasí trochu za své, nicméně si nenechte zkazit náladu a užijte si kouzlo přítomného okamžiku. Zjistíte, že i neplánované věci mohou být velmi zajímavé. Každopádně si udělejte dostatek času na své blízké i na sebe.

Býk    

Sobota bude ve znamení sbližování, a to jak s blízkými doma, tak s milovaným protějškem. Navíc vás bude hřát, že přes svou víkendovou odpočinkovou náplň nezanedbáváte ani práci. Nebudete sice přímo v ní, ale telefon si necháte zapnutý.

Blíženci          

Zatoužíte po tom, vyrazit si z kopýtka a vydat se někam, kde to skutečně žije. Jako za starých časů. Budete mít ale poněkud obtíže sehnat někoho, kdo vám bude na vašem výletu sekundovat. Takže možná nakonec dáte přednost pohodlí domova a odpočinku.

Rak    

Velká témata dneška budou vzpomínky i rozjímání, stejně jako aktivní rodinný život. Zatímco váš vztah vám umožní klidné přemítání o tom, co a jak se vyvíjí, vaši blízcí budou potřebovat aktivnější přístup, protože jinak je budete muset rozhánět.

TAROT FINANCÍ
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty a tarot vám řekne vše o vaši finanční situaci! Štěstí přeje připraveným!

Lev     

Nedovolte někomu z vašeho okolí, aby vám zkazil radost, kterou si opravdu zasloužíte, protože jste se v uplynulých dnech snažili o to nejlepší, co dovedete. A to nejenom v pracovní sféře, ale i ve sféře rodinné. Naopak byste se měli dnes rozmazlovat.

Panna 

Nedá se říci, že by vám dnes mělo něco podstatnějšího dělat vrásky na čele. Na semaforu lásky stále svítí zelená, v zaměstnání si se vším poradíte, zvláště když o víkendu nejsou velké nároky. A co se týče vaší domoviny, tam to také vezmete do rukou.

Váhy  

Když na to přijde, dovedete využít všech svých dovedností přesně tak, jak si žádá situace. Neradi se sice sami pouštíte do dobrodružných akcí, ale jestliže se ocitnete v jejich středu, okamžitě se vám nažhaví mozkové závity.

Štír     

V lásce budete spokojeni v klidných vodách domácí zátoky a nebude vás to vůbec táhnout někam ven za zábavou. V zaměstnání se vám příliš nebude chtít do náročných činností. A co se týče vašich blízkých, tak s těmi si sednete nad tím, co vás trápí.

VOLEJTE KARTÁŘCE JEN ZA 35Kč/min!
Využijte akci a volejte kartářkám se slevou. Práce, láska, peníze, vztahy – nic není tabu!

Střelec

Odhodláte se k tomu, říci svému protějšku cosi velmi důležitého, z čeho jste měli poslední dny podvědomé obavy. Hlavně to již neodkládejte, pokud vás miluje, tak vám porozumí, pokud ne, alespoň to budete vědět. Nechoďte kolem horké kaše.

Kozoroh         

Při dnešku vám budou ležet v hlavě především osobnostní témata, na která byste ideálně potřebovali jeden samotný volný den, kdy nebudete muset řešit práci ani běžné domácí starosti. Zkuste se zamyslet nad svými myšlenkami o samotě a v tichu.

Vodnář          

Netrapte se, pokud vás někdo z vašich blízkých obejde a neporadí se s vámi v jisté důležité záležitosti. Nemyslí to ve zlém, jenom si chce prosadit svou a bojí se, že byste mu to zatrhli. Odreagujete se alespoň v práci, kde získáte potřebný nadhled.

Ryby  

Příroda za okny na vás bude působit všelijak, tak si to alespoň doma udělejte co nejhezčí, abyste dostali svou psychiku do rovnováhy. Pak budete mnohem spokojenější, což se odrazí i v dalších oblastech vaše života. A lidé okolo budou spokojení.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz