Co nás čeká

Horoskop na neděli 13. listopadu: Vesmír vás nabádá ke zlepšování vztahů

Horoskop na neděli 13. listopadu: Vesmír vás nabádá ke zlepšování vztahů
Ilustrační snímek | Zdroj: Getty Images

Na pořadu dne je konečně zlepšování vztahů. V tomto dni je většina planetárních energií od vás vzdálena. Vesmír vás nabádá, abyste pěstovali sociální dovednosti, které se budou hodit.

Beran

Při dnešku budete mít několik výborných nápadů, které dalece přesahují vaše obvyklé invenční snahy. Takže zazáříte nejenom doma před vašimi blízkými, ale blýsknete se i v zaměstnání. Tedy za předpokladu, že tam budou vaše kroky při dnešku mířit.

Býk    

Zpomalujte tempo, protože za předchozí dny jedete na setrvačník, což by vás mohlo vyčerpat více, než je zdrávo. Naopak chovejte se k sobě s trpělivostí a podaří se vám překonat jakoukoliv výzvu. Bez ohledu na to, co kdo říká, jde o vaši spokojenost.

Blíženci          

Zlepšení vztahů je konečně na pořadu dne, a to nejenom vztahů na domácí půdě, ale dokonce i na té pracovní. Je jisté, že ne každý vám hned zatelefonuje, ale minimálně na sociálních sítích byste se mohli velmi příjemně odreagovat, což je potřeba.

Rak    

Koníčky jsou to, na co si nenajdete čas přes týden, a vidíte, že pokud by to mělo jít takto dále, nedostanete se k nim ani o dnech, kdy si většina dopřává zaslouženého volna. Nebuďte sami strážcem domácího krbu, jmenujte posily a budete na tom lépe.

TAROT FINANCÍ
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty a tarot vám řekne vše o vaši finanční situaci! Štěstí přeje připraveným!

Lev     

Milostný vztah se ukáže být jako zajímavý oříšek, protože vám bude doma sice velmi dobře, ale v myšlenkách už budete u své nové známosti. Nicméně máte překvapivě podporu všech rodinných příslušníků, tak bez obav. Zprostředkujte si pocity i radost.

Panna 

Budete se muset začít více ohánět, pokud chcete, aby všechny vaše vysněné mety, byly co nejdříve splněné. Hlavně s potřebnou časovou prodlevou, protože potom narychlo něco sehnat bývá velmi problematické. Nezanedbávejte děti nebo svůj protějšek.

Váhy  

Hned uvidíte, že když se nebudete na své okolí mračit, také vám bude vracet úplně jinou tvář. Změna je život a není nutné setrvat ve stejných stojatých vodách, zvláště, když jste v podstatě optimisté, kteří dovedou druhé vytáhnout z jejich splínů.

Štír     

Od romantické lásky vás dělí už jenom okamžiky, nikoliv světelné roky, jak vám to právě teď přijde. Všechno je možné. Tak na to myslete a podílejte se na pozitivních afirmacích, které vám přihrají do života všechno, co potřebujete, abyste v něm měli.

VOLEJTE KARTÁŘCE JEN ZA 35Kč/min!
Využijte akci a volejte kartářkám se slevou. Práce, láska, peníze, vztahy – nic není tabu!

Střelec

Sami sobě budete rozumět dobře. Vyplatilo by se vám začít tím, co vás nejvíce trápí, a potom ve vašem myšlenkovém kolečku dorazit do oblastí, které máte rádi. Čas byste ale rozhodně neměli trávit výčitkami. Raději zkuste praktikovat odpuštění.

Kozoroh         

Dnes nebude mít kdosi z blízkých pochopení pro různé vaše nářky. Dozvíte se, že váš minulý partner vás za zády tak trochu pomlouval, že jste hysteričtí a nevíte, co vlastně chcete. Zkuste místo nářků tedy zatočit se svou náladou jiným způsobem.

Vodnář          

Můžete se těšit, že dnešní den bude odměněno úsilí předchozích pracovních dní, a i když výplatní páska se o víkendu nepředává, dostanete i tak menší finanční satisfakci, která vám kompenzuje námahu. Nezapomínejte ani na další oblasti vašeho života.

Ryby  

V tomto dni je většina planetárních energií od vás vzdálena, takže se pohybují spíše směrem k ostatním lidem. Vaše osobní nezávislost a síla začínají klesat. Vesmír vás tímto nabádá, abyste pěstovali sociální dovednosti, které se budou hodit.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz