Co nás čeká

Horoskop na pondělí 14. listopadu: Někdo ve vašem okolí má problém, pomozte mu

Horoskop na pondělí 14. listopadu: Někdo ve vašem okolí má problém, pomozte mu
Ilustrační snímek | Zdroj: Getty Images

Pokud si myslíte, že někdo z vašeho blízkého okolí potřebuje pomoct, udělejte to. Měli byste ale dávat pozor na to, abyste mu svým pokusem o pomoc spíše neuškodili. Víte, jak se to říká, cesta do pekla bývá dlážděná dobrými úmysly.

Beran

Při dnešku váš vládce Mars konečně začíná po delší době opouštět napěťovou kvadraturu a vám se znatelně ulevuje. Odchází nervozita a tenze, které vás ovlivňovaly ve všech oblastech, prioritně však v profesních záležitostech. Je čas začít si užívat!

Býk    

Stále se ještě nemůžete smířit s tím, že už je zase pondělí? Překonejte svou lenost a vrhněte se do práce! Pokud se do toho pustíte s dobrou náladou, uvidíte, že vám den uteče jako voda. Práci se stejně nevyhnete a špatná nálada ničemu nepomůže.

Blíženci          

Nezapomínejte na své nejbližší! Udělejte si více času a navštivte ty, pro které tolik znamenáte. Rodinná podpora a láska se často stává samozřejmostí. Stejně tak jako kterýkoliv jiný vztah ji však musíte opečovávat. Čas od času si na to vzpomeňte.

Rak    

Co takhle vyrazit si na dovolenou? Zima už se kvapem blíží a pokud se chystáte do hor či za sluníčkem do zahraničí, je načase, abyste začali s plánováním. Najděte společný kompromis a perfektní dovolenou, která bude vyhovovat všem členům vaší rodiny.

TAROT OSOBNOSTI
Získejte jedinečný výklad vaší osobnosti! Vytáhněte si své 3 karty hned teď!

Lev     

Cizinci jsou pro vás velmi přitažliví, a to kvůli výlučnosti, i co se týče lásky, neskákejte však do vztahu po hlavě, jak je vaším zvykem! Venuše by mohla s vámi provádět nepříjemné piruety a ve finále vás nemile přizemnit. Ponechte si čas na rozmýšlení.

Panna 

Zdá se vám, že je váš kolega značně nervózní? Snažte se vyzvědět, co se děje a nabídněte mu pomoc. Jistě uvítá váš zájem a s vděčností přijme nabízenou oporu. Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. Až přijde řada na vás, víte, kam se obrátit.

Váhy  

Velmi zajímavým časem se jeví doba okolo poledne. Kalit vody vám v tomto čase ale i tak může rebelantský Mars v Blížencích, který do některých vztahů přináší napětí. Ale žádný strach, není to nic, co by se nedalo řešit! Buďte jenom více upřímní k okolí.

Štír     

Práce pro vás bude ryze rutinní záležitostí a nevěnujete jí jedinou myšlenku. Jednou za čas se to dá pochopit, zamyslete se však nad tím, zda vám tento stav dlouhodobě vyhovuje. Zkuste občas zapojit trochu tvůrčí iniciativy! Budete mít lepší pocit.

RUNY – VÝHLED DO BUDOUCNOSTI
Starobylé runy vám řeknou, co vás čeká za měsíc, půlrok či za rok! Nechte se vést jejich mocnou sílou a ZDARMA si je vyložte!
 

Střelec

Máte dobrou náladu a také suverénní pocit, že rozumíte všemu. Rady tak budete rozdávat na potkání, a to především potomkům či mladším sourozencům. Připravte se však na to, že vaše dobře míněné upomínky nemusí být přijaty kladně. Berte to s rezervou.

Kozoroh         

Dobrému příteli nabídnete svoji pomoc. Jednáte sice s ušlechtilým záměrem, nezapomeňte však také na takt. Dbejte na to, aby vaše nabídka nezpůsobila dotyčnému spíše rozpaky než radost. Formulujte ji proto velice jemně. Jen tak mu opravdu pomůže.

Vodnář          

Nebudete se stačit divit! Ve vašem okolí se totiž odehraje hned několik partnerských krizí a vy se stanete jejich pozorovateli. Pravděpodobně budete mít nutkání zasáhnout do jejich průběhu, takový krok si ale rozmyslete. Mohl by se obrátit proti vám.

Ryby  

Protějšek vás podpoří v práci, což vás samozřejmě potěší. Takto dodaná motivace je sice vítaná, nezapomeňte však, že nevydrží dlouho. Nespoléhejte se na to, že vás bude partner povzbuzovat donekonečna. Musíte najít energii a odhodlání sami v sobě.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz