Domácí

Žilková po rozvodu nedostane nic. Stropnický si odnese miliony

Žilková po rozvodu nedostane nic. Stropnický si odnese miliony
Veronika Žilková a Martin Stropnický | Zdroj: Profimedia

Veronika Žilková a Martin Stropnický se opět sešli před soudem. Řešili tam peníze pro jejich dceru Kordulu. Herečka po jednání prozradila, jak to bude s rozdělením majetku po rozvodu.

Bývalý hvězdný pár Veronika Žilková a Martin Stropnický se tento týden opět sešel v soudní síni. "Jdu k soudu, soudit se budu s někým, komu jsem porodila dvě děti… Zvláštní pocit," poznamenala herečka na svém instagramu před začátkem líčení.

Soud se tentokrát soustředil na společnou dceru Žilkové a Stropnického Kordulu. Líčení ale odročil. Podle herečky se u soudu nejčastěji skloňovalo (a zřejmě i nadále bude skloňovat) slovo kůň, tvrdí web topky.sk.

"Jde o to, kdo bude jak financovat budoucí práci naší dcery a podílet se na financování jejího koně. Po zranění minulého koně jsem musela koupit nového, na toho pan Stropnický nic nepřispěl. A já jsem si na jeho pořízení musela půjčit," řekla Žilková portálu Blesk.  

Související obsah

Exministr a velvyslanec Stropnický se k soudu příliš vyjadřovat nechtěl. "Nepřišel jsem, abych vyprávěl nějaké příběhy. Opravdu ne," řekl pro iDNES. "Že je věc u konce, je asi příliš optimistická formulace, ale snad nějaký pokrok byl zaznamenán," dodal však při odchodu. Podle Žilkové se ale žádné dohody dosáhnout nepodařilo.

Oba ještě čeká samotné rozvodové řízení. Žilková Blesku prozradila, jak to bude s dělením majetku. "Majetkové vyrovnání mezi námi nebude, protože máme předmanželskou smlouvu. To znamená, že pan Stropnický si odnese všechny miliony, které vydělal jako ministr a následně velvyslanec, a já, která se kvůli němu vzdala hraní, si ponechám svůj starobní důchod," posteskla si.

Spolupráce na muzikálu je nečekaně sblížila. Žilková promluvila o vztahu s Drahokoupilem: 

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz