Zajímavosti

Dara Rolins zastavila stárnutí. Před padesátinami ukázala všechno

Dara Rolins zastavila stárnutí. Před padesátinami ukázala všechno
Zpěvačka Dara Rolins | Zdroj: se souhlasem Dary Rolins

Dara Rolins za necelý měsíc oslaví 50. narozeniny. A nadělila si k nim odvážné fotky, které vykouzlí úsměv na tváři nejednoho fanouška. Zpěvačka na nich dokazuje, že roky dřiny v posilovně nebyly zbytečné.

Má postavičku, o které si leckteré mnohem mladší ženy a dívky mohou nechat jenom zdát. Dara Rolins, která už začátkem prosince překročí práh padesátky, ji předvedla v titěrném oblečku.

Fotky vystavila na instagramu a z reakcí fanoušků i kolegů ze showbyznysu je jasné, že stud si Dara do popisu práce přidávat nemusí. "Takhle nevypadají ani třicátnice. Klobouk dolů," pochválil ji jeden z uživatelů.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Dara Rolins (@dararolins_vermi)

Rolins prožívá nejradostnější životní období, láska s fotbalistou Pavlem Nedvědem jí jenom kvete a radost jí dělá i dospívající dcera Laura.

Související obsah

Odvážné snímky si nadělila nejenom jako předčasný dárek, ale také jimi láká na lednové vystoupení v O2 areně, o kterém mluví jako o "největším koncertě v životě".

"Člověk by nevěřil, jak já se na tu padesátku těším. Myslím tu v O2 areně. 28. ledna. Budeš tam taky?" napsala Dara svým příznivcům.

Dara s Nedvědem řeší společnou budoucnost. O dětech mají jasno:

TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz