Co nás čeká

Horoskop na úterý 15. listopadu: Dnes budete neklidní, soustřeďte se

Horoskop na úterý 15. listopadu: Dnes budete neklidní, soustřeďte se
Ilustrační snímek | Zdroj: Getty Images

Měli byste se snažit být v klidu, přestože s vámi budou šít všichni čerti. Snažte se uklidnit a alespoň trochu se soustředit na práci a ovládejte své pudy a emoce. Hvězdy spolu s Merkurem vám jinak přejí, nechte je, ať vám pomohou!

Beran

Dnes budete jako na trní. Snažte se zklidnit a alespoň trochu se soustředit na práci. Buďte vlastními pány a ovládejte své pudy a emoce. Dnešní den bude snad pro každého dlouhý. Dělejte, jak nejlépe umíte, a uvidíte, že vám práce uteče jako voda.

Býk    

V zaměstnání dosáhnete vynikajících výsledků. Poděkovat můžete svému vlastnímu odhodlání a pevné vůli. Nezapomeňte však na to, že bez stejně obětavých a pracovitých spolupracovníků byste úspěchu nedosáhli. Pamatujte na ně a dejte jim najevo vděk.

Blíženci          

Pozor na nervozitu! Máte sklon jí lehce podlehnout, což by se mohlo neblaze podepsat na vašich pracovních výkonech. Snažte se tedy koncentrovat a raději se nepouštějte do zásadních a důležitých projektů. Chyba by byla zbytečná a těžko napravitelná.

Rak    

Hvězdy spolu s Merkurem vám přejí! Budete mít šťastný den v kariéře, podaří se vám totiž zapůsobit na svého šéfa. Ukážete mu všechny své skvělé stránky a brilantní schopnosti, což na něj udělá dojem. Je to první a nejdůležitější krůček na cestě za povýšením.

TAROT OSOBNOSTI
Získejte jedinečný výklad vaší osobnosti! Vytáhněte si své 3 karty hned teď!

Lev     

Žárlivost ve vašem vztahu ustoupí do pozadí. Konečně! Bylo načase, abyste si vy i partner uvědomili své priority a přizpůsobili jim jednání. Nedovolte, aby se v budoucnu vzájemná nedůvěra vyhrotila do té míry, že byste pochybovali jeden o druhém.

Panna 

Dnešní pracovní den vám nevídaně uteče! Zpříjemní vám jej kolega, který má mnoho zajímavých zkušeností a zná spoustu dobrodružných historek. Den vám uplyne při milém povídání o všem možném. Vrcholný výkon sice nepodáte, zato se skvěle odreagujete.

Váhy  

V zaměstnání budete velice průrazní, čímž překvapíte všechny své kolegy. Ti vás totiž doposud pokládali spíše za tiché a nepříliš sebevědomé spolupracovníky. Dnes ale ukážete, že když chcete, umíte jednat rázně a velmi asertivně. Získáte tak respekt.

Štír     

Většina planet se nachází pod obzorem a rodinná sféra je značně aktivována, zatímco například zóna kariéry není kromě procházející Luny zastoupena vlivem žádným. Znamená to, že podobně jako zvěrokruhoví kolegové, máte své zájmy orientovat na rodinu.

RUNY – VÝHLED DO BUDOUCNOSTI
Starobylé runy vám řeknou, co vás čeká za měsíc, půlrok či za rok! Nechte se vést jejich mocnou sílou a ZDARMA si je vyložte!

Střelec

V lásce dnes budete zcela upřímní. A s překvapením zjistíte, že si tímto jednáním ušetříte spoustu trápení a problémů. Snažte se proto i v budoucnu jednat v milostných otázkách otevřeně a bez servítek. Okolí to ocení a vy se budete cítit mnohem lépe.

Kozoroh         

I když kolegové v práci budou mít sklon k panice a unáhleným činům, vy jediní zachováte klid a rozvahu. Nenecháte se zmást časovou tísní a s chladnou hlavou zaimprovizujete. A díky invenci a fantazii se vám nakonec podaří problém úspěšně vyřešit.

Vodnář          

Jistý člověk se nebude moci smířit s výhodami, kterými v současné době disponujete. Jeho zlost a závist vás zklame. Nenechte se však otrávit. Nepřejícnost je bohužel častá lidská vlastnost. Naučte se jí čelit tak, aby vás nezasáhla. Nestojí za to.

Ryby  

Budete mít výčitky svědomí, protože v poslední době netrávíte téměř žádný čas s partnerem. Může za to pracovní vytížení, které vám bere nejenom energii, ale také všechny volné chvilky. Váš partner to však pochopí. Místo výčitek se dočkáte podpory!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz