Co nás čeká

Horoskop na středu 16. listopadu: Venuše vás bude svádět, opatrně!

Horoskop na středu 16. listopadu: Venuše vás bude svádět, opatrně!
Ilustrační snímek | Zdroj: Getty Images

Venuše vstupuje do Střelce a to vám vrací stabilitu duše. Ale dávejte pozor, Venuše může svádět i k nepravostem. Důvěřujte, ale prověřujte! Pozor dejte hlavně na období kolem oběda, kdy se Merkur pokušitel staví i proti Neptunu.

Beran

Trpí váš protějšek chorobnou žárlivostí? Snažte se jej pochopit a vysvětlete mu, že je pro vás tím jediným na světě. Jste atraktivní, inteligentní a úspěšní, nedivte se proto, že na vás partner tolik žárlí. Všechno pramení z nedostatečné sebedůvěry.

Býk    

Budete povzbuzeni láskou, protože Venuše prochází do znamení Střelce! Venušin svit vám opět navrací do duše stabilitu, která byla doposud potlačena. Láska je pro vás uklidňujícím přístavem a cítíte, že se můžete na city svého protějšku zcela spolehnout.

Blíženci          

Můžete si vytvořit image, o které sníte. Stejně tak sníte i o neobyčejné lásce, ryzí a mysteriózní. Vábivá Venuše přecházející do Střelce je odborníkem na lákadla, nicméně jak se říká – důvěřovat, ale prověřovat. Nevrhejte se proto do ničeho po hlavě a rozvažujte.

Rak    

Dobrá zpráva pro nezadané! Dnešní den přeje lásce, a pokud budete dostatečně pozorní, máte šanci objevit svého životního partnera. Často přehlížíme věci, které máme přímo pod nosem. Otevřete proto oči a rozhlédněte se kolem, budete velmi překvapeni.

TAROT OSOBNOSTI
Získejte jedinečný výklad vaší osobnosti! Vytáhněte si své 3 karty hned teď!

Lev     

Raději se dnes vyhněte manipulaci s většími obnosy peněz. Už léta si spoříte a snažíte se tak předejít krizové situaci. I když je to možná lákavé, nesahejte na své úspory a pamatujte, že přijdou horší časy. Naučte se ovládat a myslete na budoucnost.

Panna 

Dochází vám energie? Pokud máte všeho plné zuby, udělejte si volno a na chvíli vypněte. Svou práci milujete a dáváte jí všechno, měli byste ale zpomalit. Uvědomte si, že váš organismus nemůže dlouhodobě vydržet takovou zátěž. Naučte se odpočívat.

Váhy

Dostali jste se do nepříjemného konfliktu ohledně dědictví? Nejasnosti se dnes konečně vyřeší. Nepouštějte se proto do zbytečných hádek s příbuzenstvem a nechte věcem volný průběh. Pokud jste totiž v právu, nemusíte se bát, že to špatně dopadne.

Štír     

Dnes se vám naskytne skvělá příležitost potvrdit svá slova opravdovým činem. Dokažte, že nemluvíte na prázdno, a více než slovy vychovávejte své děti skvělým příkladem. Přestože situace nebude jednoduchá, zachovejte se dle svého nejlepšího svědomí.

RUNY – VÝHLED DO BUDOUCNOSTI
Starobylé runy vám řeknou, co vás čeká za měsíc, půlrok či za rok! Nechte se vést jejich mocnou sílou a ZDARMA si je vyložte!

Střelec

Do vašeho znamení se dnes stěhuje Venuše, a tím umožňuje mnohým záležitostem ve vašem životě, aby se tzv. rozsvítily. Je to ochranitelka především vaší kariéry a svou přítomností přináší příznivé šance. Těšit se můžete i v oblasti lásky.

Kozoroh         

Potkáte pravděpodobně svůj ideál na veřejnosti, kde se sejde větší masa lidí, a jak signalizuje Venuše s Plutem, půjde o mocnou náklonnost. Kariérní záležitosti jsou nyní hodně akcentovány, přičemž aktuální vlivy jsou rozporuplné. Soustřeďte se!

Vodnář          

Posledních pár měsíců jste věnovali mnoho pozornosti své práci, ale už méně vaší milované polovičce. Nedivte se proto, že to ve vašem partnerovi vyvolalo pocit nejistoty. Udělejte si na něj konečně čas a ukažte mu, že jej milujete stejně jako dřív.

Ryby  

Pozor hlavně na období kolem oběda, kdy se Merkur pokušitel staví i proti vašemu vládci Neptunovi – mohl by vyrukovat se svými nemilými triky! Přepadá vás nyní častěji otrávenost a celková nechuť se v něčem angažovat. Tu je třeba překonat aktivně.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz