Co nás čeká

Horoskop na pátek 18. listopadu: Jděte za svými sny, nikdy není pozdě

Horoskop na pátek 18. listopadu: Jděte za svými sny, nikdy není pozdě
Ilustrační snímek | Zdroj: Getty Images

Pokud nejste spokojení se svým zevnějškem, konečně s tím něco udělejte. Nejste spokojení v zaměstnání? Najděte práci, která vám přinese potěšení a naplnění. Jděte si za svými sny! Nikdy na to není příliš pozdě.

Beran

Určité dění na konci dne vás popožene k dořešení finančních záležitostí, které sdílíte s další osobou. Zjištění, že pouze na vás bude vyřešit i nejrůznější dluhy a platby, vám příliš nepřidá. Připravte se na to, že to nemusí probíhat bez komplikací.

Býk    

Řešíte záležitosti ohledně rodinného dědictví? Pokud jste se dostali do konfliktu s některým z vašich příbuzných, nevěste hlavu. Bude to sice vyžadovat notnou dávku trpělivosti a vůle. Pokud o to však opravdu stojíte, čekání se vám jistě vyplatí.

Blíženci          

Láska bude lákadlem, a to by konkrétně vám nemělo dělat problém! Venuše je od ranních hodin v příznivém postavení na vaše znamení a naznačuje, že nemusí jít vždy o vzdušné zámky, ale že dokážete v lásce tentokrát zakotvit a užívat si ji se vším všudy.

Rak    

Jste natěšení na perfektní víkendový program? S chutí se vrhněte do práce a uvidíte, že vám den uteče jako voda. S dobrou náladou jde vše hned lépe od ruky. Snažte se nemyslet na víkendové plány a alespoň částečně se soustřeďte na svoji práci.

TAROT OSOBNOSTI
Získejte jedinečný výklad vaší osobnosti! Vytáhněte si své 3 karty hned teď!

Lev     

Váš vládce Slunce se vás dnes rozhodl trochu poškádlit a otestovat vaši trpělivost. Od ranních hodin se nachází v sextilu s Plutem, což se projevuje vaší větší roztržitostí, nepozorností a nesoustředěností. Doma více odpočívejte!

Panna 

Přestože partnerovi bezmezně důvěřujete, některé věci byste si přeci jen měli nechat pro sebe. Někdy je zkrátka lepší tajemství nechat tajemstvím a vypořádat se s tím na vlastní pěst. Neházejte své břemeno na milovaný protějšek. Naučte se s tím žít.

Váhy  

Jsme tak krásní, jako se cítíme. Pokud nejste spokojení se svým zevnějškem, konečně s tím něco udělejte. Jistě to vyžaduje notnou dávku sebekontroly a odříkání, výsledek však bude stát za to. Buďte krásnější, sebevědomější a sklízejte obdiv okolí.

Štír     

Očekávejte zkoušku v oblasti sexuality a financí, kterou způsobí Slunce v sextilu s Plutem. Do vašeho života to vnese sexuální převrat, ovšem musíte být otevření a nedusit v sobě své emoce. Až pak bude vše v pořádku a vy si budete naplno užívat lásky.

RUNY – VÝHLED DO BUDOUCNOSTI
Starobylé runy vám řeknou, co vás čeká za měsíc, půlrok či za rok! Nechte se vést jejich mocnou sílou a ZDARMA si je vyložte!

Střelec

Čeká vás dnes opravdu důležitá pracovní schůzka? Ať už se jedná o pohovor, či obchodní jednání, zůstaňte v klidu a nenechte nic náhodě. Pečlivě se připravte a se sebevědomím prezentujte svou práci. Jste schopní a zkušení, jděte si za svými sny.

Kozoroh         

Pořádek dělá přátele! I když je to možná nepříjemné, projednejte s rodinou majetkové rozdělení. Snažte se být vstřícní a vyhněte se zbytečným sporům se svými nejbližšími. Projednávání těchto záležitostí nebývá moc příjemné, předem se na to připravte.

Vodnář

Podnikavým Vodnářům budou dnes hvězdy přát! Jste spontánní a nenecháte si ujít žádné dobrodružství. Pokud se vám naskytne příležitost vyzkoušet si něco nového a vzrušujícího, nenechte si ji utéct a jděte do toho. Štěstí stojí při vás, riskněte to!

Ryby  

Jste ve své práci spokojení? Pokud se pro vás zaměstnání stalo jen nutným zdrojem obživy, možná je na čase konečně se porozhlédnout po novém. Najděte práci, která vám přinese potěšení a naplnění. Jděte si za svými sny! Nikdy na to není příliš pozdě.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz