Co nás čeká

Horoskop na sobotu 19. listopadu: Připravte se na osudové seznámení

Horoskop na sobotu 19. listopadu: Připravte se na osudové seznámení
Ilustrační snímek | Zdroj: Getty Images

Nezadaní, připravte se na osudové seznámení. Nemyslete si však, že vám dotyčný či dotyčná zazvoní na dveře. Musíte se sami snažit a mít oči dokořán. Jen tak totiž nepropásnete svoji jedinečnou šanci.

Beran

Nacházíte se v poněkud problematické životní fázi. Proto se nebojte opřít o svého partnera. Dodá vám potřebnou sebedůvěru a pocit jistoty, který v některých chvílích zoufale postrádáte. Netvařte se, že všechno zvládnete sami! Jen si mnohé ztížíte.

Býk    

Hvězdy i Slunce ve Štíru dnes přejí rodinným vztahům. Zejména ženské příslušnice tohoto znamení proto mohou zatoužit po miminku. Přestože se vám to může zprvu zdát jako skvělý nápad, nezapomeňte, že jde o zcela zásadní životní krok. Promyslete to!

Blíženci          

Máte spoustu skvělých nápadů a oplýváte fantazií. Nebojte se tedy vybít svůj tvůrčí elán na přeměně domácnosti. Blíží se Vánoce a menší inovace vašemu příbytku rozhodně neuškodí. Buďte prozíraví a investujte především do detailů, které tvoří celek.

Rak    

Uvědomíte si, že jen škola ke spokojenému a plnému životu nestačí. Proto bez váhání investujete do mimoškolních aktivit svých potomků. A dobře uděláte! Nejenom, že dáte svým dětem zábavu a fyzické vybití, ale naučíte je také zodpovědnosti a píli.

TAROT OSOBNOSTI
Získejte jedinečný výklad vaší osobnosti! Vytáhněte si své 3 karty hned teď!

Lev     

Konečně se vám podaří získat srdce milované osoby. Jiskra, která mezi vámi přeskočí, bude nepřehlédnutelná a evidentní. Naložte se svojí příležitostí opatrně. Rozhodně si nemyslete, že nyní máte všechno v kapse. Cesta ke spokojenému vztahu je dlouhá.

Panna 

Dnes budete snít o osobě, která vás velmi přitahuje. Zahoďte tedy stud a poznejte dotyčného či dotyčnou blíže! Rozhodně nemáte co ztratit. Nezapomeňte, že fyzická přitažlivost je něco jiného než porozumění a sympatie. Zjistěte, co máte společného.

Váhy  

Zatoužíte po opravdové lásce, hluboké a trvalé. Nezoufejte však, pokud máte pocit, že je vám takový vztah na hony vzdálený. Máloco na tomto světě je totiž ideální. Snažte se vytvořit dokonalost z toho, co máte. Nečekejte, že ji potkáte na ulici.

Štír     

Dostanete skvělý tip na dárek pro kamaráda. Raději do něj investujte čas než peníze. Uvidíte, že dárek, byť malý, ale vybíraný s láskou a trpělivostí, je vždy víc než drahý dar, ze kterého se neobtěžujete ani sloupnout cenovku. Podle toho se řiďte.

RUNY – VÝHLED DO BUDOUCNOSTI
Starobylé runy vám řeknou, co vás čeká za měsíc, půlrok či za rok! Nechte se vést jejich mocnou sílou a ZDARMA si je vyložte!

Střelec

Kamarádi vám pomohou zrealizovat dlouhodobé plány. Nejenom, že přispějí řadou dobrých nápadů, ale přidají také ruku k dílu. Takových přátel si važte, jsou vzácní a není jich příliš. Užijte si společný víkendový den a večer se odreagujte u skleničky.

Kozoroh         

V lásce se konečně projevíte a ukážete své pravé city. Uvidíte, že se vám uleví a budete se okamžitě cítit lépe. Minimálně uděláte první krok. Nyní je na vašem protějšku, jak zareaguje. Netlačte na pilu a nesnažte se získat odpověď za každou cenu.

Vodnář          

Rozhodnete se, že vaše rodina potřebuje nový systém. Připravte se však na vlnu odporu, v jejímž čele budou především potomci. Nejlépe uděláte, pokud si s nimi popovídáte o jejich povinnostech a nový řád sestavíte společně. Jen tak bude respektovaný.

Ryby  

Nezadaní, připravte se na osudové seznámení. Nemyslete si však, že vám dotyčný či dotyčná zazvoní na dveře. Musíte se sami snažit a mít oči dokořán. Jen tak totiž nepropásnete svoji jedinečnou šanci. Jakmile ji rozpoznáte, neváhejte a chopte se jí!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz