Co nás čeká

Horoskop na neděli 20. listopadu: Srovnejte si priority

Horoskop na neděli 20. listopadu: Srovnejte si priority
Ilustrační snímek | Zdroj: Getty Images

Karmickou zkoušku očekávejte od Jupiteru v Beranu, která se rovněž bude týkat vaší rodiny či partnerství, bude vás čekat důležité rozhodnutí a životní nasměrování.

Beran

Hvězdy vás na delší dobu pasují na své oblíbence, neboť Jupiter, planeta štěstí a rozmachu, je utábořený ve vašem znamení a hodlá většině z vás zpříjemňovat život. Na druhou stranu nejsou u některých vyloučeny komplikace, a to prioritně v rodině.

Býk    

Práce je pro vás koníčkem a zároveň vás relativně dobře živí. Uvědomte si, že nemůžete mít vše najednou a začněte si vážit toho, co máte. Srovnejte si priority a jistě rychle najdete odpověď. Opravdu se chcete vzdát smysluplné práce kvůli penězům?

Blíženci          

Možná si to ani neuvědomujete, ale vaše neustálá nepřítomnost by mohla vést k rodinné krizi. Vaši nejbližší jistě chápou, že máte spoustu práce a že to děláte v první řadě pro ně. Vše má ale své meze. Udělejte si na své milované trochu víc času.

Rak    

Máte pocit, že vášeň ve vztahu poslední dobou značně opadla? Nelekejte se a buďte trpěliví. Vy i váš partner máte spoustu starostí a práce a nemáte na sebe příliš mnoho času. Jedná se o dočasnou situaci, nenechte se proto rozhodit a promluvte si.

TAROT OSOBNOSTI
Získejte jedinečný výklad vaší osobnosti! Vytáhněte si své 3 karty hned teď!

Lev     

Přestože máte spoustu jiných starostí, měli byste si udělat čas a zkontrolovat, v jakém stavu se nachází váš majetek. Pokud máte chatu, neváhejte obětovat volný víkend a dejte vše do pořádku před tím, než zima naplno udeří. Jednou to udělat musíte.

Panna 

Snažte se udržet své emoce na uzdě. Nejspíš každý z nás má, anebo někdy měl, platonickou lásku. Pokud to pro tentokrát potkalo vás, nedělejte si velké naděje a raději buďte realisté. Lehko se totiž může stát, že platonická láska přeroste v posedlost.

Váhy  

Pokud si už dlouho přejete vybudovat vztah na pevných pilířích, nemůžete si přát příznivější čas! Hvězdy napovídají, že vaše srdce může přilnout k protějšku s věkovým rozdílem, který vám bude oporou tam, kde vás tlačí bota. V práci máte též dobrý den.

Štír     

Necítíte se dnes v nejlepší kondici? Odmítněte jakékoliv diskuze o velkých změnách a odložte je na jindy. Jste unavení z dlouhého pracovního týdne a jak vaše tělo, tak i hlava si potřebují odpočinout. Zapomeňte proto na starosti a na chvíli vypněte.

RUNY – VÝHLED DO BUDOUCNOSTI
Starobylé runy vám řeknou, co vás čeká za měsíc, půlrok či za rok! Nechte se vést jejich mocnou sílou a ZDARMA si je vyložte!

Střelec

Díky vašemu milovanému protějšku se dnes dostanete do příjemné a pohodové nálady. Partner vás bezmezně miluje, a i když není dokonalý, měli byste si uvědomit, že máte obrovské štěstí. Užijte si všechnu pozornost a lásku a oplaťte mu stejnou kartou.

Kozoroh         

Láska bývá slepá. Ať už se z jakýchkoliv důvodů snažíte zatajit svůj vztah, věřte tomu, že to dlouho nevydrží. Jste čerstvě zamilovaní, a přestože máte pocit, že to před světem schováte, mýlíte se. Každý na vás brzy pozná změnu, dlouho to neutajíte.

Vodnář          

Pokud se dnes vydáte na nákupy, nenechte se strhnout rádoby výhodnými nabídkami a předvánočním šílenstvím. Přemýšlejte dopředu a utrácejte peníze pouze za to, co je opravdu třeba. Mohlo by se totiž lehko stát, že si domů přivezete i to, co nechcete.

Ryby  

Karmickou zkoušku očekávejte od Jupiteru v Beranu, která se rovněž bude týkat vaší rodiny či partnerství, bude vás čekat důležité rozhodnutí a životní nasměrování. Témata vztahů byste měli stihnout ukončit do novoluní, které nastává už příští týden ve středu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz