Co nás čeká

Horoskop na pondělí 21. listopadu: Hlídejte si zdraví, svoje i blízkých

Horoskop na pondělí 21. listopadu: Hlídejte si zdraví, svoje i blízkých
Ilustrační snímek | Zdroj: Getty Images

Vaši pozornost si v této době žádá především vaše zdraví, ale i zdraví blízkých osob. Slunce, Merkur a Saturn vnesou do vašeho života novou zprávu, která bude mít vliv na ukončení některých stávajících věcí. Vše zvládnete.

Beran

Pokud se dnes chystáte udělat nějaké zásadní rozhodnutí, zvažte, zda je to nutné. Bylo by mnohem lepší, abyste ho odsunuli na příznivější období. V tomto měsíci nemají planetární energie právě dobrý vliv na váš úsudek. Mohli byste později litovat.

Býk    

Očekávejte více práce, dodržujte limity a respektujte uzávěrky. Vaši pozornost si v této době žádá především vaše zdraví, ale i zdraví blízkých osob. Moc velkého Uranu ve vašem znamení ke konci dne úspěšně završí jistá finanční a majetková témata.

Blíženci          

Cosi ve vašem životě se konečně vyjasní a vy tak naleznete sami sebe. Díky tomu se vám otevřou cesty k novým pracovním smlouvám a podpisům. Dejte věcem volný průchod, nalaďte se pozitivně a nechte život, aby vám přihrával do cesty zajímavé nabídky.

Rak    

Váš klid může být v pondělí narušen událostí, která se vás sice bezprostředně netýká, ale ovlivňuje váš život. Nemusí jít vůbec o nic zlého, můžete se například dozvědět, že váš šéf ke konci roku odchází. Budete přemýšlet, kdo ho nahradí a jaký bude.

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA PROSINEC!
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní a čtěte HNED!

Lev     

Můžete čekat splnění přání, a to i přesto, že Vánoce jsou teprve za dveřmi. Navíc se budete moci radovat z dořešení některých záležitostí. Bude třeba si ale ujasnit, kterými lidmi se vlastně chcete obklopovat a které vztahy naopak radši ukončíte.

Panna 

Hvězdná obloha vám přinese dovršení a vyřešení záležitostí, které se týkají práce, kariéry a životních plánů. Budete se moci více soustředit na domov a své rodinné zázemí. Užívejte si toto období, kdy můžete mnohé ve svém útočišti vylepšit a změnit.

Váhy  

Vaše druhé já, které má tak trochu ďábelské sklony, se bude drát na povrch, proto byste si měli dávat pozor. Sice vám nahrává Venuše ve Střelci, která vás dělá nepřehlédnutelnými a okouzlujícími, nicméně této situace byste měli využít v dobrém.  

Štír     

Ovládne vás opět nostalgie. Kolem lítají zase sněhové vločky nebo alespoň mráz kreslí něco na okna a vy vzpomínáte na staré dobré časy. Blížící se Vánoce totiž přinášejí vzpomínky na to hezké, co jste s blízkými prožili a co si vždy připomenete.

NOVINKA! BALÍČEK 12x MĚSÍČNÍ TAROT
Personalizovaný výklad kartářkou pro každý měsíc v roku! Díky staletími prověřené karetní metodě zjistíte nejen, co vás čeká, ale pomůže vám také s důležitým rozhodnutím. Vydáte-li se totiž správnou cestou díky radám skrytým v tarotu, urychlíte si cestu k úspěchu!

Střelec

V zaměstnání se vám bude dařit. Povede se vám oslnit šéfa, který nebude šetřit pochvalami. Můžete se proto těšit na svoji chvilku slávy. Úspěch vás nejenom obrovsky potěší, ale také motivuje do další práce. A s pozitivní energií jde všechno lépe!

Kozoroh         

Při dnešku vás mohou zastihnout zdravotní potíže, a vy se tedy budete věnovat hlavně svému zdravotnímu stavu. Slunce, Merkur a Saturn vnesou do vašeho života novou zprávu, která bude mít vliv na ukončení některých stávajících věcí. Vše zvládnete.

Vodnář          

Můžete se konečně těšit na uzavření partnerských a pracovních záležitostí, které byly zatím otevřené. Přichází k vám nové změny, nová partnerství a nové pracovní podmínky. A jistá nová skupina lidí, či dokonce společnost vstoupí do vašeho života.

Ryby  

Ke konci dne budete popohnáni k dokončení některých domácích a bytových záležitostí. Větší pozornost bude rovněž věnována ženám, především tedy těm z vašeho příbuzenstva. Zkuste nějakou milou pozorností potěšit své blízké, ocení to více, než čekáte.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz