Domácí

Vémola drsně reaguje na omluvu Pergnerové. Do hry se vložil i jeho právník

Vémola drsně reaguje na omluvu Pergnerové. Do hry se vložil i jeho právník
MMA zápasník Karlos Vémola | Zdroj: Profimedia

Vtip Terezy Pergnerové o nevěře Karlose Vémoly byl nevkusný a trapný, zápasník MMA ji za to ale žalovat nebude, a tím, že se následně na sociálních sítích za svá slova omluvila, to Vémola považuje za uzavřenou věc, uvedl pro TN.cz právník známého českého bijce Radek Suchý.

Tereza Pergnerová pochválila na sobotním vyhlášení soutěže Český slavík 2022 zápasníka Karlose Vémolu, že si vzal svou partnerku Lelu Ceterovou. "A nádherné na tom je, že jí byl opravdu věrný po celou dobu obřadu," dodala následně k Vémolově nelibosti známá moderátorka, čímž reagovala na zvěsti o jeho nevěře.

Později se Pergnerová na instagramu za svůj vtip omluvila. "Nemyslela jsem to zle, zpětně to přehodnocuju, dneska bych to škrtla. Chtěla bych se omluvit, mohla jsem si to odpustit, mělo mě něco zarazit. Karlose si vážím, počítala jsem s tím, že to přijme s nadhledem," nechala se slyšet.

Prostřednictvím svého právníka se pro TN.cz vyjádřil ke slovům oblíbené moderátorky také Karlos Vémola. "Můj klient považuje výstup Terezy Pergnerové v rámci slavnostního večera vyhlašování ankety Český slavík 2022 za nevkusný, trapný a hloupý, hodný jiného pořadu a jiné úrovně," napsal redakci TN.cz Vémolův právník Radek Suchý.

Související obsah

​"Paní Pergnerová zřejmě chtěla událost oživit, ale nepovedlo se jí to. Jistě i pochopila, že se nechce stavět na roveň některým instagramovým poběhlicím, na které se nyní soustředíme. Klient omluvu tímto přijímá, právní kroky nebudeme činit žádné. Myslíme a doufáme, že si s tím poradí pořadatelé ankety ve své gesci," dodal Suchý.

Hůř na tom je pornoherečka Hana Džurbanová, která vystupuje pod pseudonymem Rika Fane. Ta totiž začala rozšiřovat, že s ní Vémola byl Lele Ceterové nevěrný. Zápasník MMA kvůli tomu na ni podal trestní oznámení.

Vémolu přešel smích. Pergnerová zápasníka slovy o nevěře uzemnila:

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz