OBCHODNÍ SDĚLENÍ – Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah

Přijďte si zabruslit od 1. prosince zdarma na Letnou

Přijďte si zabruslit od 1. prosince zdarma na Letnou
Zdroj: Hlavní město Praha

Pro letošní zimní sezónu připravilo hlavní město pro širokou veřejnost opět dvě kluziště na Letné.

Přímo na Letenské pláni mohou od 1. prosince všichni milovníci bruslení opět navštívit zcela zdarma ledové plochy, které budou připravené jak pro děti, tak i dospělé. Velmi oblíbená kluziště je v plánu ponechat v provozu minimálně do 28. února 2023, avšak podle aktuálního počasí se může doba prodloužit.

K bruslení budou připraveny dvě plochy, konkrétně bude možné si zajezdit na hlavním kluzišti o rozměrech 40x20 metrů. V jeho těsné blízkosti pak bude od hlavního města přichystané i druhé, menší kluziště o rozměrech 20x10 metrů, na kterém se budou moci učit bruslit ti nejmenší. Bruslit zdarma zde bude možné denně od 9:00 do 21:00 hodin.

Areál kluziště bude vybaven pochozím gumovým kobercem. Pokud si tedy návštěvníci budou chtít odpočinout či posedět u pití nebo drobného občerstvení, a poté znovu naskočit na led, nebudou si muset neustále přezouvat brusle.

V rámci areálu bude pro návštěvníky opět připraven i vyhřívaný velkokapacitní stan, který bude určen k převléknutí a odpočinku. U kluziště bude otevřené také bistro, kde si návštěvníci areálu budou moci zakoupit drobné občerstvení. Samozřejmostí bude i pro letošní sezonu půjčovna bruslí včetně brousírny a vyhřívané toalety.

Pro vstup nebude nutné si zajišťovat rezervaci předem. Aktuální vytíženost pak bude možné sledovat pomocí webové kamery po zahájení provozu kluzišť. Další důležité informace najdete na webu prahasportovni.eu nebo na facebookovém profilu.

Komerční článek

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz