Zajímavosti

Známá herečka v šoku! Stříleli na ni, když jela v autě

Známá herečka v šoku! Stříleli na ni, když jela v autě
Herečka Denise Richardsová | Zdroj: Profimedia

Americká herečka Denise Richardsová prožila děsivý moment, když se svým manželem Aaronem Phypersem jela na natáčení do Los Angeles. Za nimi se objevil netrpělivý řidič v dodávce, který je chtěl předjet. Po několika nadávkách na jejich auto dokonce vystřelil. Manželé naštěstí vyvázli bez újmy, herečka však kvůli celému zážitku skončila velmi otřesená.

V pondělí Denise Richardsovou vezl manžel do filmového studia v Los Angeles, těsně před začátkem natáčení však pár zažil velmi děsivý a nebezpečný moment. Aaron Phypers si všiml, že se na ně tlačí zlatá dodávka a sleduje je. Její řidič začal být protivný a netrpělivý.

"Dodávka je pronásledovala a téměř tlačila, nemohli to nijak vyřešit," řekl pro časopis People tajný zdroj ze studia a dodal, že po chvíli dodávka zastavila po jejich levici.

Související obsah

Aaron Phypers prý stáhl okénko, aby se muži omluvil za možné nepříjemnosti. Ten na něj však stále křičel a tvrdil, že ho odřízl. Phypers tedy raději odjel. Když manželé dorazili na plac, uvědomili si, že mají prostřelenou zadní část jejich vozu. Oba byli naštěstí v pořádku.

"To, co jsem v pondělí zažila se svým mužem, byla nejděsivější situace, ve které jsem se kdy ocitla. Omlouvám se, že mi kulka nepoškrábala i krk… de*ile," vzkázala Denise Richardsová na twitteru fanouškovi, který si z její příhody dělal legraci.

Související obsah

"Denise byla velmi vyděšená a otřesená, ale zachovala se statečně a celý den natáčela. Nechtěla chybět v práci," popsal svědek z natáčecího placu.

Brad Pitt podal žalobu na svou exmanželku Angelinu Jolieovou (2/2022):

tn.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz