Zahraničí

Muž riskoval život tancem na jedoucím náklaďáku. Zemřel po srážce s mostem

Muž riskoval život tancem na jedoucím náklaďáku. Zemřel po srážce s mostem
Ilustrační snímek | Zdroj: Profimedia

Řidiči v americkém Texasu se nedobrovolně stali svědky tragické události. Mladý muž doplatil na svou lehkovážnost, když vylezl na střechu náklaďáku a během jízdy po frekventované silnici tančil na střeše. Nevšiml si ale blížícího se mostu. Vše zachytily kamery.

Řidič v americkém Houstonu ve státě Texas natočil muže, který tančil na střeše jedoucího náklaďáku. Jeho snaha o upoutání pozornosti se mu ale nevyplatila. Muž se nedíval na cestu a nevšiml si, že se blíží k mostu.

Včas sice zaznamenal blížící se první nadjezd a s cílem vyhnout se srážce si lehl na střechu náklaďáku, následně ale vstal a v tanci pokračoval. Přibližující se další překážka tak mužově pozornosti unikla.

Související obsah

Právě druhý most se stal muži osudným. Po srážce byl převezen do nemocnice, kde byl prohlášen za mrtvého. Podle deníku Mirror mu bylo asi 25 let. 

​Žena, která údajně jela čtyři auta za náklaďákem, deníku Daily Mail řekla, že muž po nárazu spadl na silnici. "Na zemi byla krev. Viděla jsem zkroucené tělo se zlomeným vazem a přelámanýma rukama. Byl to hrozný začátek dne," popsala svědkyně.

Policie začala případ vyšetřovat. Není ale známo, jak se mladík na střechu náklaďáku dostal. Ani co ho k nebezpečnému počínání vedlo. Řidič náklaďáku policii řekl, že o muži na střeše nevěděl.

Podle deníku Metro se počet případů, kdy lidé hazardují se životem tím, že se snaží dostat na jedoucí vozidla, v posledních měsících zvýšil. V červnu zaznamenaly newyorské kamery skupinu nejméně osmi lidí, kteří se pohybovali po střeše jedoucího metra. Nešlo přitom o první podobný případ.

Obrovský hazard se životem. Žena na přejezdu nedbala závor a šla:

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz