Domácí

Seniora pobláznil zájem o půl století mladší ženy. Přišel o desetitisíce

Dvojice z Chebu podle policie sexuálně vydírala a následně oloupila téměř 90letého seniora, postupně přišel o přibližně 140 tisíc korun. Muži nyní hrozí až čtyři roky za mřížemi, ženě až 10 let.

Obětí sexuálního vydírání a loupeže se v Chebu stal 87letý muž. Dvojice vyděračů si ho vyhlédla před domem už v září. Podle policie mu 35letý muž a o rok mladší žena řekli, že mají k dispozici jeho fotografie se sexuálním podtextem.

Důchodce jim uvěřil a následně se s nimi sešel před jedním z chebských obchodních domů. Tam jim za smazání údajných fotek zaplatil zhruba 20 tisíc korun.

Související obsah

​Později se však s dvojicí sešel znovu, tentokrát u sebe v bytě. Vyděrač tam seniora nechal samotného se svou společnicí, ta ho pak měla začít svádět. Muži zřejmě zalichotil zájem o půl století mladší ženy a nechal se svést k sexuálním hrátkám. Žena toho zneužila a v daný večer skutečně pořídila kompromitující fotografie i s videem.

"Po chvíli si žena v ložnici všimla příruční tašky, o kterou se vzápětí začala se seniorem přetahovat. Muž ale po chvíli upadl, toho žena využila a z tašky vzala obálku s finanční hotovostí. Poté z bytu utekla," uvedl mluvčí karlovarských policistů Jakub Kopřiva.

Související obsah

​V listopadu její komplic znovu kontaktoval tohoto seniora s tím, že za to, že obrazový materiál nezveřejní, chce další peníze. I v tomto případě muž zaplatil požadovanou částku. O pár dní později se mu však ozvala i žena z vyděračské dvojice a požadovala také hotovost.

V tu dobu už jim důchodce zaplatil celkem přibližně 140 tisíc korun a o další peníze už přijít nechtěl. Na schůzku s vyděračkou ho proto doprovodili policisté, které o svém případu informoval.

Související obsah

​"Kriminalisté zahájili trestní stíhání 35letého muže a 34leté ženy z Chebu, které obvinili ze spáchání přečinu vydírání. Žena byla navíc obviněna ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupeže," doplnil mluvčí. V případě prokázání viny hrozí muži až čtyřletý trest odnětí svobody, ženě pak až deset let za mřížemi.

Žena při sexuálních hrátkách v autě okrádala muže:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz