Co nás čeká

Horoskop na úterý 22. listopadu: Dnes se probudí váš šestý smysl

Horoskop na úterý 22. listopadu: Dnes se probudí váš šestý smysl
Ilustrační snímek | Zdroj: Getty Images

V popředí u vás dnes bude intuice, ale přesun Slunce do Střelce přinese nepříjemnosti. Nebude se vám chtít měnit plány, ale pokud situace nedá jinak, dovedete se i přizpůsobit.

Beran

Při dnešku se uzavřou rodinná témata, která se týkala cestování, a vyřešené budou i vaše úřední záležitosti. Přesun Slunce do Střelce ale přinese nepříjemnost, která se bude týkat některého z jednání ohledně domácích úmluv či vztahů obecně.

Býk    

V popředí u vás dnes bude intuice. Váš šestý smysl bude probuzen a vy se budete chtít dozvědět více o svých schopnostech. Věnovat se budete magii a ezoterice. K obojímu budete mít ideální podmínky, protože potemnělé počasí venku bude ideální kulisou.

Blíženci          

Slunce, které se přesouvá do znamení Střelce, pozitivní vlivy předchozích dní ještě zesílí. Nabádá vás povznést se nad zatěžující okolností, jako byste se dívali na svět ze vzduchu, nikoli ze země. Ačkoli nejste žádní poustevníci, je normální, že zvolíte i samotu.

Rak    

Připravte se, že se kolem vás budou v práci šířit pomluvy a záměrně motat záškodníci. Zkouška od samotného Slunce, které dnes vstoupí do Střelce, se bude týkat ovšem spíše rodiny či domova. Nicméně se nebojte, do Vánoc už byste měli mít ve vztazích jasno.

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA PROSINEC!
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní a čtěte HNED!

Lev     

Na programu dne bude řešení finančních záležitostí. Může dojít k hádkám o tom, kdo koho využívá, či dokonce o tom, kdo čí dobroty zneužívá. Dluhy nakonec stejně budete muset vyřešit společně. Opatrně s půjčkami.

Panna 

Odhodlejte se k ráznému řešení ve věcech, které vás trápí, a uvidíte, jak budete hned o poznání spokojenější. Musíte si umět občas dupnout, i když nebude jednoduché stát si za svým. Spokojenost vám to poté bohatě vynahradí, tak se neobávejte.

Váhy  

To, že se vám včera podařilo velmi úspěšně ukončit některé staré dohody, vás bude hřát. Nicméně to neznamená, že byste měli více času. Naopak i některé úřední věci vás při dnešku nenechají zahálet a prověří vaši pohotovost i schopnost odolávat stresu.

Štír     

Budete naladěni více filozoficky než obvykle, a běžné denní povinnosti vám tak mohou trvat mnohem déle, protože vaše pozornost bude rozptýlena. Snažte se více zkoncentrovat, jinak hrozí zbytečné chyby či prodlevy, které vám na náladě nepřidají.  

NOVINKA! BALÍČEK 12x MĚSÍČNÍ TAROT
Personalizovaný výklad kartářkou pro každý měsíc v roku! Díky staletími prověřené karetní metodě zjistíte nejen, co vás čeká, ale pomůže vám také s důležitým rozhodnutím. Vydáte-li se totiž správnou cestou díky radám skrytým v tarotu, urychlíte si cestu k úspěchu!

Střelec

Slunce se dnes přesouvá do vašeho znamení a tím podporuje činnosti, které se pojí s dohodami a uzavíráním smluv a nových vztahů. Při svém přiblížení k Venuši následně ovlivňuje i stránku peněz a majetku. Řešit tedy budete vy i vaši blízcí, co, kam a jak investovat.

Kozoroh         

Pokud se obáváte, jak to s letošními svátky vůbec dopadne, pak zbytečně. Raději se věnujte přípravám, na které máte ještě měsíc, a zbytku nechte volný průběh. Své blízké neovlivníte, ale můžete jim otevřít pomyslně i prakticky dveře. A bude záležet na nich.

Vodnář          

Podaří se vám něco skvělého, na co budete opravdu pyšní a co vám umožní nabýt zase větší sebevědomí, protože jste se v předchozích dnech, nebo dokonce týdnech podceňovali. Dopřejte si cítit radost a spokojenost, zasloužíte si obojího dost.

Ryby  

Nebude se vám chtít měnit plány, ale pokud situace nedá jinak, dovedete se i přizpůsobit. Jenom ne tomu, co by vám bylo zcela proti mysli, to se změníte i na útočnou rybku, která dovede ukázat ostré zoubky, když se jí něco či někdo nezamlouvá.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz