Domácí

Rodinná tragédie na Teplicku. Syn měl ubodat svou matku

V malé obci Bžany na Teplicku se stala v neděli v podvečer tragédie. Podle policie tam měl matku ubodat její syn. Podezřelého muži zákona na místě zadrželi.

Ve vesničce Bžany na Teplicku se odehrála o víkendu rodinná tragédie. Údajný konflikt mezi matkou a synem přerostl podle kriminalistů ve fyzickou potyčku. 

"Krajští kriminalisté prověřuji násilný trestný čin, ke kterému došlo v neděli večer v obci na Teplicku. Podle informací zjištěných na místě činu došlo ke konfliktu mezi rodinnými příslušníky, v důsledku kterého byla poškozená žena vážně zraněna," sdělila k případu mluvčí ústecké policie Ilona Gazdošová. Podle webu iDNES.cz měl syn svou matku ubodat.

Související obsah

"Ženu s velmi vážným zraněním jsme převezli do ústecké nemocnice," řekl k incidentu mluvčí ústecké záchranky Prokop Voleník. Další podrobnosti však vzhledem k vyšetřování odmítl sdělit. Podle policie svým zraněním žena nakonec podlehla.

Policie na místě zadržela 30letého muže. "Muž podezřelý ze zvlášť závažného zločinu vraždy byl bezprostředně po činu zadržen. V současné době probíhají úkony trestního řízení směřující k objasnění bližších okolností případu," dodala Gazdošová. 

V úterý pak policie potvrdila, že zadržený muž byl kvůli násilnému trestnému činu obviněn. "Na základě provedené soudní pitvy byla potvrzena násilná smrt, na které měla podíl jiná osoba. Zadržený muž byl obviněn ze zvlášť závažného zločinu vraždy a vyšetřovatel zaslal státnímu zástupci podnět k podání návrhu na vzetí obviněného do vazby," informovala Gazdošová s tím, že motiv činu policie zatím nezjistila. 

Horor ve východních Čechách. Bomba ve škole a vražda sekerou:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz