Co nás čeká

Horoskop na středu 23. listopadu: Novoluní chystá velké změny

Horoskop na středu 23. listopadu: Novoluní chystá velké změny
Ilustrační snímek | Zdroj: Getty Images

Planetární konstelace zvýší vaši pracovní aktivitu a bude ovlivňovat i kariérní postup. Novoluní ve znamení Střelce způsobí, že na práci budete myslet ve dne i v noci. Přijdou také velké změny.

Beran

Dnes nemáte chuť pracovat na své zajeté kariéře, raději se chcete jen věnovat domácím povinnostem. Čeká na vás spousta úkolů, které už delší dobu odkládáte. Nemusíte se však ničeho bát, vše hravě zvládnete a stoprocentně uspějete.

Býk

Za nezadané se snaží přimlouvat i novoluní ve Střelci a situaci odlehčovat, nicméně i vám zazní v poslední části dne výstražný alarm. Jste stvoření, která potřebují cit a něhu, pochopení a naslouchání. Nelze se divit, že vám Venušin dnešní chlad nahání husí kůži.

Blíženci          

Ať už to přiznáte, či nikoliv, v koutku duše jste snílci. Proto pokud máte právě hluboko do kapsy, raději na sebe nepoutáte příliš mnoho pozornosti a sníte o tom, že již zítra třeba vyhrajete ve sportce či vyrazíte do obchodu a koupíte si los.

Rak    

Ještě před pár lety jste si říkali, jak spolu může někdo měsíce nemluvit. Před obdobím adventu však zjišťujete, že to máte v rodině podobné. Musíte si ujasnit, zda vám stojí za to, dát věci do pořádku. Pokud ano, neváhejte. Překvapili byste.

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA PROSINEC!
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní a čtěte HNED!

Lev

Buďte dnes bez obav ohledně energie novoluní. Je vyvážena láskou a větším duchovním vzhledem, což je pro vás teď o moc důležitější než kariéra. Silnou sférou jsou také finance, mnohým z vás se korunky rozmnožují, aniž by vás to stálo přehnané úsilí.

Panna 

To, že vám potomstvo mírně zvlčilo, kvitujete ještě s bohorovným klidem, ovšem to, že si dovolí brát si bez dovolení vaše věci, už o poznání méně. Přesto neztrácíte nervy a sledujete děti tak, jak to umí jenom starostlivý rodič, který je vždy připraven pomoci.

Váhy  

V duchu si budete spílat, že jste se nechali uvrtat do pracovní činnosti na počítači, přestože toto není rozhodně vaše parketa. Snahu proniknout do nějakého nesrozumitelného programu přenecháte raději kolegům, kterým to nedělá problémy.

Štír     

Planetární konstelace zvýší vaši pracovní aktivitu a bude ovlivňovat i kariérní postup. Novoluní ve znamení Střelce způsobí, že na práci budete myslet ve dne i v noci. A tomuto tématu budete věnovat i značnou část rozhovorů doma.

NOVINKA! BALÍČEK 12x MĚSÍČNÍ TAROT
Personalizovaný výklad kartářkou pro každý měsíc v roku! Díky staletími prověřené karetní metodě zjistíte nejen, co vás čeká, ale pomůže vám také s důležitým rozhodnutím. Vydáte-li se totiž správnou cestou díky radám skrytým v tarotu, urychlíte si cestu k úspěchu!

Střelec

Dnes se nevyhnete menšímu doporučení ohledně dodržování pracovních pokynů, které vás mírně urazí, nicméně si to neberte osobně. I šéf má někdy svůj den a s tím nic nenaděláte. Na druhou stranu se vám mírné opáčko může vždycky k něčemu zase hodit.

Kozoroh

Buďte opatrní, pokud byste chtěli poslat někoho do určitých míst. Něco takto nepatřičného si vskutku nemůžete při dnešku dovolit. A raději se tomu vyhněte i jindy. Pravděpodobnost, že onen dotyčný vám pak pěkně zavaří, totiž není právě nízká, naopak.

Vodnář          

Aktivní novoluní ve Střelci vám dnes bude dělat nepříjemnosti, a to nejenom v oblasti některého z jednání ohledně různých domácích úmluv či vztahů obecně. Rovněž vám hrozí nesnadné zapojení do některého z pracovních kolektivů nebo společnosti.

Ryby  

Venuše vás zbavuje napěťové kvadratury a od rána se snaží o to, aby vaše srdce znovu zaplesalo. Tato laskavá bohyně lásky zvyšuje vaši sebedůvěru a upevňuje váš citový soulad. Vy, kteří jste byli doposud single, už dlouho nebudete. Chystají se změny.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz