Co nás čeká

Horoskop na čtvrtek 24. listopadu: Dnes se budou dít věci!

Horoskop na čtvrtek 24. listopadu: Dnes se budou dít věci!
Ilustrační snímek | Zdroj: Getty Images

Venuše ve Střelci zvyšuje vaši přitažlivost na maximum, takže se budou dít věci. Vyrazte do společnosti nebo si udělejte s drahou polovičkou romantický večer pro dva. Akční budete i na poli pracovním.

Beran

Dnes budete akční doma i v práci. Koneckonců jste lidé činu, jak vám dává do vínku váš aktivní vládce Mars, a nuda je pro vás neznámý pojem. Mnozí z vás se mohou seznámit při studiu nebo nějakém vzdáleném pobytu či delší cestě s kouzelným partnerem.

Býk    

Dnes máte den jako vystřižený z Murphyho zákonů. Ani se neodvažujete na cestě sáhnout po mobilu, protože pravděpodobnost, že právě budete vyřizovat velmi důležitý telefonát, je přímo úměrná tomu, jak důležitou věcí se budete muset v tu chvíli zabývat.

Blíženci          

Na základě dnešních událostí budete hloubat nad tím, zda se nepustit do psaní pamětí. Sice by vám to vzalo hodně času, ale na druhou stranu je praktické psát takovéto paměti, dokud si ještě všechno pamatujete i s detaily.

Rak    

Dnes se shodnete s pejskaři, kteří psům přičítají různé lidské vlastnosti. Tak například ten váš bude dnes vypadat přesně tak, jako kdyby vám dával ultimátum, že buď ho vezmete s sebou do práce, nebo vám doma udělá pořádný nepořádek.

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA PROSINEC!
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní a čtěte HNED!

Lev     

Některé pracovní věci, které jsou pro vás již dávnou minulostí, se dnes opět vrátí do hry. Vás sice zajímá hlavně přítomnost, ale momentálně se budete muset přizpůsobit a znovu si projít svoje diáře, abyste mohli dané věci dořešit a mít čistý stůl.

Panna 

Ne všechno se dá uspěchat. Vy si při dnešku budete ovšem spíše říkat, že vůbec nic se nedá uspěchat. Od ranního vstávání přes vaření kávy, oblékání, příchod do firmy, polední pauzu až po plnění dalších denních úkolů. Buďte proto velmi trpěliví.

Váhy  

Navazování nových kontaktů vám půjde. Nechybí vám humor a špetka rozpustilosti a duchem jste stále neuvěřitelně mladí. Jak vám pak může někdo odolat? Venuše ve Střelci zvyšuje vaši přitažlivost na maximum, takže se budou dít věci.

Štír     

Dnes budete narážet na samé známé. Ovšem jinak, než byste čekali. To vás však nesmí rozhodit, naopak to vezměte jako příležitost k vyzkoušení svého talentu improvizovat. A zatímco dříve se bojovalo šavlemi, dnes potřebujete nabroušený jazyk a vtip.

NOVINKA! BALÍČEK 12x MĚSÍČNÍ TAROT
Personalizovaný výklad kartářkou pro každý měsíc v roku! Díky staletími prověřené karetní metodě zjistíte nejen, co vás čeká, ale pomůže vám také s důležitým rozhodnutím. Vydáte-li se totiž správnou cestou díky radám skrytým v tarotu, urychlíte si cestu k úspěchu!

Střelec

Bude dobré to dnes zkusit s autosugescí. Pěkně si opakujte to, co si přejete, aby vám dnešní den nachystal. Jenom to neříkejte nahlas, mohli by si o vás pak lidé z vašeho okolí myslet, že jste se nejspíš zbláznili a hrajete si na čaroděje.

Kozoroh         

Přijdete na nápad, který bude naprosto geniální, což se vám po dlouhé době váhání bude zdát jako dokonalá odměna za vaši snahu a píli. Dejte si jenom pozor na to, že vaši přátelé vám na vše přikyvují ze zásady a nevychutnají celou šíři vašich nápadů.

Vodnář          

Neubráníte se mírnění svých známých ve výpadech vůči lidem ve společném pracovním působišti. Již brzy bude začínat adventní období a vy si nepřejete žádné rozkoly podobného typu. Klidně to známým vysvětlete, nakonec to pochopí.

Ryby  

Někteří lidé na vás od rána chodí se samými cizími výrazy, které vám ani za mák nic neříkají. A budete brzy v pokušení jim doporučit kontakt na učitele češtiny. Protože přece není nutné pro všechno používat zahraniční výrazy, když máme své vlastní.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz