Co nás čeká

Horoskop na pátek 25. listopadu: Zatněte zuby, vše zvládnete

Horoskop na pátek 25. listopadu: Zatněte zuby, vše zvládnete
Ilustrační snímek | Zdroj: Getty Images

Retrográdní Jupiter se od dnešního dne pohybuje zase dopředu, tak je čas projevit v práci své kreativní nápady. Pokud nic nejde podle vašich plánů, nevěšte hlavu. Zatněte zuby!

Beran

Nic nevychází podle vašich plánů? Nevěšte hlavu. A už vůbec se nesnažte svalovat vinu na ostatní. Zatněte zuby a přijměte fakt, že i vy můžete chybovat. Nelitujte svých neúspěchů a raději se z nich poučte. Jsme jen lidé a nikdo z nás není bezchybný.

Býk    

Po dnešních zkušenostech přijdete na to, že ty nejlepší věci v životě vás vlastně nestály žádné peníze a že to nejcennější, co všichni máme, je čas. Problém ovšem bude přesvědčit o tom i některé vaše rodinné příslušníky.

Blíženci          

Při dnešku k vám dorazí poněkud nezvaná návštěva. A protože Vánoce jsou už za dveřmi, zauvažujete, zda nebude třeba se pokusit naladit svoji pohostinnost na nejvyšší možnou míru a překonat se. Klidně pozvěte i méně přátelskou sousedku a bude.   

Rak    

Dnes se vrátíte do dětství, když na dlouho smluvenou schůzku dorazíte mezi posledními a na vaši hlavu se snesou výtky týkající se vaší nedochvilnosti. Skoro vám přijde, že po vás měli chtít už jenom žákovskou knížku kvůli poznámce od učitele.

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA PROSINEC!
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní a čtěte HNED!

Lev     

Ideální je hádat se jenom doma, protože jak s tím vyjdete na veřejnost, minimálně polovina blízkého okolí vás začne pomlouvat. Což vás sice z gauče nenadzvedne, nicméně se pak nebudete moci plně koncentrovat na jiné věci.

Panna 

O přátelství se vyprávějí legendy a pějí písně. Jenomže u vás to dnes bude spíše píseň labutí, jelikož vás kdosi z přátel pořádně zklame. Zkuste mu ten nedostatek v loajalitě odpustit, nemyslel to nijak zle vůči vám. A odpuštění vám přinese více.

Váhy  

Hádka je na spadnutí. Nicméně než vám dojde, co chtěl jistou větou básník říci, dotyčný už bude za horami a vy budete moci nadávat na jeho adresu jenom z dálky. Což je praktické, protože by to byla taktická "sebevražda", pokud byste s ním měli nějaké rozbroje.

Štír     

Pochopíte správně čísi popichování a právě dvakrát vám to na náladě nepřidá. Nicméně máte na to, abyste se s danou situací popasovali a nemuseli dále poslouchat narážky od svých kolegů či známých. Nezbude vám než jednat a pustit se rovnou do akce.

NOVINKA! BALÍČEK 12x MĚSÍČNÍ TAROT
Personalizovaný výklad kartářkou pro každý měsíc v roku! Díky staletími prověřené karetní metodě zjistíte nejen, co vás čeká, ale pomůže vám také s důležitým rozhodnutím. Vydáte-li se totiž správnou cestou díky radám skrytým v tarotu, urychlíte si cestu k úspěchu!

Střelec

Je čas projevit v práci své kreativní nápady. A hodně lidí čeká, že na tomto poli vyvinete nějaké úsilí. Retrográdní Jupiter se od dnešního dne pohybuje zase dopředu, takže jde o skvělé načasování, kdy si můžete udělat ve věcech jasno. Hodně štěstí!

Kozoroh         

Dolehnou na vás dlouhé podzimní večery. Ještě že se vás doma sejde opravdu hodně a můžete zkusit jako za starých dobrých časů vyprávění. Budete dobří, protože dobrý vypravěč je člověk, který má skvělou paměť a doufá, že ti druzí ji už nemají.

Vodnář          

Váš postoj v ožehavé záležitosti se ukáže být jako správný, a i když se všechno zaseklo na mrtvém bodě, vy se budete hlasitě dožadovat dořešení všech věcí. Dnešní den skutečně cítíte, co je třeba udělat, a uděláte to dobře.

Ryby  

Ať už jste se na setkání s partou či partnerem připravovali jakkoliv, radujte se, že některé věci, z nichž jste měli obavy, nejsou tak horké, jak vypadaly. Hlavně nezapomínejte, že některá útěšná slova jsou jen fráze, které ne vždy dovedou přinést klid.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz