Zahraničí

Poprask kolem Britney Spears. Zrušila si instagram a neví se o ní

Poprask kolem Britney Spears. Zrušila si instagram a neví se o ní
Zdroj: Profimedia

Kontroverzní americká popová hvězda Britney Spears opět vzbuzuje rozruch. Zmizel její účet na sociální síti, kde ji sledují miliony lidí, a nekomunikuje. Její bývalá asistentka se o ni bojí.

Čtyřicetiletá Britney je údajně nezvěstná. O víkendu přestal fungovat její instagramový účet, na kterém zveřejňuje své odvážné fotografie a komunikuje s fanoušky. Sledovalo ho přes 157 milionů lidí, uvedl Daily Mail.

Předcházely tomu dvě události. Hvězdná zpěvačka se odřízla od světa rok poté, co soud zrušil 13leté opatrovnictví, které nad ní měl její otec Jamie. Při této příležitosti Britney před týdnem na instagramu napsala: "Chci říct, že mi připadalo, jako by mě táta chtěl zabít." Citoval ji Daily Mail. Následoval popis toho, co zpěvačka pod otcovým dohledem prožívala. Udělal si z ní údajně nesvéprávný stroj na peníze. Za zneužití opatrovnictví ho Britney zažalovala.

Související obsah

​Druhou věcí, která Britney v posledních dnech rozhořčila, byla slova její bývalé asistentky Felicie Culotty. Ta se v novinovém rozhovoru svěřila se svými obavami o popovou ikonu, informoval web Metro.

Felicia uvedla, že se jí Britney "už dlouho neozvala", přestože jí pravidelně píše dopisy. Někdejší asistentka o zpěvačce sice mluví velmi přátelsky, pro Britney je však trnem v oku. Své bývalé zaměstnankyni vyčítá lži, které o ní trousí. Byla hlavním terčem zpěvaččiny kritiky "ponižujících" dokumentů, které se o Britney natáčejí.

Související obsah

Navíc je Felicia kamarádkou zpěvaččiny matky Lynne, kterou Britney považuje za strůjkyni svého opatrovnictví.

O nedobrém rozmaru zpěvačky v posledních dnech svědčí podle webu Metro také fakt, že Britney se odmítla podílet na on-line videu pro fanoušky, které na instagramu vysílal její manžel Sam Asghari. Natěšení příznivci tak v přímém přenosu jen slyšeli, jak Britney říká, že "nemá co říct". Chvíli poté celý instagramový účet zmizel.

Voyo nabízí dokument Život pod dohledem o Britney Spears: 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz