Co nás čeká

Horoskop na sobotu 26. listopadu: Planety vám přinesou důležitou zprávu

Horoskop na sobotu 26. listopadu: Planety vám přinesou důležitou zprávu
Ilustrační snímek | Zdroj: Getty Images

Dnešní den jste daleko nezávislejší, na druhé straně však marsovská energie způsobuje sklon k přehánění. Slunce, Merkur a Saturn vnesou do vašeho života novou zprávu, která může mít vliv na ukončení některých stávajících věcí.

Beran

Den u vás bude ve znamení velkých příprav, protože toužíte po tom, aby se u vás doma všechno lesklo a nikdo vám nemohl nic vyčítat. Nicméně budete trochu muset bojovat s leností, která vám bude velet některé věci ještě přesunout na později.

Býk    

I když svoje blízké zbožňujete, občas na vás bude v průběhu dne padat stres, protože budete chtít mít všechno dokonalé. A při běžných denních povinnostech budete jenom těžko hledat čas na uskutečnění svých plánů. Uvolněte se raději a netlačte na pilu.

Blíženci          

Slunce, Merkur a Saturn vnesly do vašeho života novou zprávu, která měla vliv na ukončení některých stávajících věcí. I dnes se budete potýkat s nově nastolenými pořádky. Nicméně pokud budete dobře připraveni, nic vás nemůže zaskočit a vše zvládnete.

Rak    ​

Bude vám dělat trochu potíže uvolnit se, protože vám přibydou ke stávajícím povinnostem nové a začne na vás místo kouzla Vánoc chvílemi doléhat stres. Když se vám ho ale podaří rozptýlit, s nově vybalenými vánočními věcmi na vás dýchne vánoční atmosféra.

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA PROSINEC!
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní a čtěte HNED!

Lev     

Nesnažte se dnes všechno stihnout během několika málo hodin, které si vyčleníte na domácí záležitosti. Vaši blízcí mnohem více než nablýskané skříně ocení vaši dobrou náladu, která pro ně bude mnohem lepší zárukou toho, že se Vánoce vydaří dobře.

Panna 

Můžete podlehnout menšímu domácímu chaosu, když začnete shánět vánoční propriety. Ozdoby třeba ještě teď oželíte, ovšem bez adventního věnce by to zítra nebylo to pravé, tak se po něm podívejte v předstihu nebo ještě skočte nějaký koupit.

Váhy  

Nebudete mít ideální náladu, co se týká zdobení domu, a projeví se na vás únava z celého týdne. Nic vám však nebrání nechat si některé činnosti na později. Nikde není psáno, že dnešním dnem musí být všechno u vás jako ze žurnálu, do časopisu to nefotíte.

Štír     

Dnešní den jste daleko nezávislejší, na druhé straně však marsovská energie způsobuje sklon k přehánění. Inklinujete tak k větší netrpělivosti a spěchu, což může vést k nehodám. Jste dynamičtí a nebojácní, takže můžete použít tvrdší argumenty.

NOVINKA! BALÍČEK 12x MĚSÍČNÍ TAROT
Personalizovaný výklad kartářkou pro každý měsíc v roku! Díky staletími prověřené karetní metodě zjistíte nejen, co vás čeká, ale pomůže vám také s důležitým rozhodnutím. Vydáte-li se totiž správnou cestou díky radám skrytým v tarotu, urychlíte si cestu k úspěchu!

Střelec

Některé věci se ukážou obtížnější, než jste předpokládali, ale zase v sobě budete mít dost energie, abyste si se vším, co je zapotřebí, poradili na výbornou. Dopřejte si také relax, protože jinak budete zítra místo posezení u adventní svíce usínat.

Kozoroh         

Vaši blízcí pro vás někdy mají mnohem méně pochopení, než byste si přáli, ale nezbývá vám, než je brát takové, jací jsou. I tak nakonec strávíte poměrně příjemný sobotní den. Nad maličkosti se povzneste a raději se věnujte sami sobě a odpočinku.

Vodnář          

Dostanete se do víru předvánočního dění, a protože budete chtít najednou dělat několik činností, zjistíte, co se míní oním předvánočním stresem. Zaměřte se jenom na jednu činnost, do Vánoc je ještě spoustu času a všechno v pohodě zvládnete, uvidíte.

Ryby  

Procházka vám udělá mnohem lépe, než když se vrhnete na domácí smýčení natolik akčně, že ani nebudete vědět, kolik je přesně hodin, a začnou vám brzy splývat i ostatní věci. Zastavte se, vydechněte a připravte pouze adventní posezení na zítřek.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz