Co nás čeká

Horoskop na neděli 27. listopadu: Najděte si cestu ke svým blízkým

Horoskop na neděli 27. listopadu: Najděte si cestu ke svým blízkým
Ilustrační snímek | Zdroj: Getty Images

Pokud jste se ještě nepustili do pečení, bude vás to dnes svádět. Advent pro vás bude příležitostí, jak si k blízkým zase najít po delší době cestu.

Beran

Při dnešku budete mít několik skvělých možností, jak svým blízkým i svému partnerovi ozvláštnit první adventní neděli. Jenom to nepřežeňte, protože jinak to bude kontraproduktivní. Totéž platí samozřejmě i o vašem zaměstnání, pokud do něj dnes musíte.

Býk    

Překvapíte dnes originálním přístupem, který vám umožní zvládat všechno mnohem rychleji. A to jak v zaměstnání, kterému by se dnes všichni raději vyhnuli, tak především na domácí půdě, kde si dovedete užít advent jak se patří a bez hádek.

Blíženci          

Advent pro vás bude příležitostí, jak si ke svým blízkým zase najít po delší době cestu, a ne kolem sebe chodit po špičkách. Udělejte si hezkou atmosféru a zapomeňte na všechno ošklivé, co vás za poslední dobu i roky potkalo.

Rak

Pozvěte blízké k sobě na návštěvu, ať můžete na advent společně posedět. Pokud se nesetkáte s kladnou odezvou, zbytečně se nermuťte a vsaďte aspoň na telefonní spojení. Kdy jindy zjistit, jak se vaši blízcí mají, než o první adventní neděli.    

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA PROSINEC!
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní a čtěte HNED!

Lev     

Někdo z vašich blízkých vás pozitivně překvapí, protože byste od něj nečekali, že je takový romantik. Budete si ho vážit o poznání více, jelikož takovou atmosféru, jakou dovede vytvořit on, už jste dlouho doma neměli. A zvláště děti to ocení nejvíce.

Panna 

Svátky tu sice ještě nejsou, ale jejich předskokan začíná právě dnes. První adventní neděli můžete využít k tomu, abyste poseděli s lidmi, které máte rádi, a zastavili se na chvíli v každodenním koloběhu. Pusťte si třeba i koledy.  

Váhy  

Pokud jste se ještě nepustili do pečení, bude vás to dnes svádět. Nicméně do zásoby se vám toho moc uskladnit nepodaří, protože kvůli neustálému ochutnávání návštěv bude brzy vše snědené. Budete však spokojeni, že všem chutná.  

Štír     

Máte rádi tajemnou atmosféru předvánočního období, kdy všichni očekávají příchod Vánoc. Zatímco někteří se snaží hyperaktivně shánět dárky, vy si dovedete užívat světel svíček, času se svými nejdražšími a vánoční hudby okolo.

NOVINKA! BALÍČEK 12x MĚSÍČNÍ TAROT
Personalizovaný výklad kartářkou pro každý měsíc v roku! Díky staletími prověřené karetní metodě zjistíte nejen, co vás čeká, ale pomůže vám také s důležitým rozhodnutím. Vydáte-li se totiž správnou cestou díky radám skrytým v tarotu, urychlíte si cestu k úspěchu!

Střelec

Nebudete dnes mít chuť na rozjímání a raději byste neděli strávili aktivně, třeba sportem nebo nakupováním. Kvůli svým blízkým byste si ale měli chvilku klidu ušetřit. Sedněte si s nimi alespoň k adventnímu věnci. Takové zastavení jen prospěje.

Kozoroh         

Pojmete advent jako příležitost k tomu, abyste si splnili své sny o pohádkové vánoční výzdobě. Když se do něčeho zakousnete, umíte si za tím jít důkladně, takže své blízké pořádně překvapíte tím, jak to u vás bude svítit a ladit.

Vodnář          

Odložte již konečně staré chmury, protože s minulostí nelze nic udělat. Nyní je tu první adventní neděle, kterou můžete brát jako možnost k usmíření, ať již se svými blízkými, nebo se sebou samým. Obojí vám prospěje a budete spokojení.

Ryby  

Od rána budete oblažovat své blízké okolí koledami, ale kupodivu dnes nikdo nebude příliš protestovat. A když ještě do svého adventního repertoáru přidáte dobré vánoční cukroví na ochutnávání, můžete se těšit na příjemné odpolední posezení u svíce.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz