Domácí

Vnučka si s babičkou zahrála na schovávanou. Dívenku hledali i strážníci

Vnučka si s babičkou zahrála na schovávanou. Dívenku hledali i strážníci
Ilustrační fotografie | Zdroj: Getty Images

Nedobrovolnou hru na schovávanou absolvovala minulou středu 64letá žena z Brna. Seniorka se právě chystala na procházku se svou čtyřletou vnučkou, když se po neposedném dítku náhle slehla zem.

O tom, že ze zdánlivě nevinné záležitosti se může stát velké drama, se přesvědčila 64letá žena z Brna. Když se minulou středu chystala vzít svou čtyřletou vnučku na procházku do parku, holčička se jí ztratila.

Žena proto vyběhla ven a malou dívku neúspěšně hledala po okolí. Bezradná babička poté zavolala svou dceru, matku ztracené holčičky. Ani ta však ve svém pátrání po dívence nebyla úspěšná.

Související obsah

​"Rodina se tak obrátila na městskou policii. Hlídka okamžitě vyrazila na uvedenou adresu v centru města, po cestě zároveň zkontrolovala nedaleký park. Dívku odpovídající popisu však v okolí nikde nenašla, stejně jako lidé, kteří se do pátrání zapojili," sdělil redakci TN.cz mluvčí brněnských strážníků Jakub Ghanem.

Babičce i její dceři však zanedlouho spadl kámen ze srdce, když dívku objevily doma. "Než se paní stihla obléct, holčička se jí v domě schovala. Svou babičku tak chtěla překvapit. Jenže netušila, že ji žena nenajde a že ji někdo bude hledat venku," dodal mluvčí.

Ztracený chlapeček ušel v Orlických horách přes tři kilometry:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz