OBCHODNÍ SDĚLENÍ – Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah

K moři skoro za hubičku? Víme, jak na to!

K moři skoro za hubičku? Víme, jak na to!
Zdroj: Blue Style

Také patříte mezi ty, kteří milují prosluněné pláže a moře, ale už vám letos nezbývá žádná dovolená? Nezbývá nic jiného než naplánovat tu na příští rok. A nejlepší doba je právě tento pátek 25. listopadu, kdy startuje oblíbená slevová akce Black Friday. Díky ní pořídíte pobyt u moře za velmi výhodné ceny.

 „Naši klienti mohou slevu Black Friday čerpat na všechny zájezdy s odletem od 1. ledna 2023. Jedinou podmínkou je rezervace zájezdu do 30. listopadu tohoto roku, kdy se v rámci akce Black Friday aktivuje sleva ve výši 2 000 Kč. Navíc Black Friday můžete kombinovat i se slevou pro stálého zákazníka nebo se slevou 55+,“ říká tisková mluvčí CK Blue Style Ilona Topolová.

Odpočinek na pláži si tak můžete za velmi výhodné ceny dopřát už v zimních měsících v exotických destinacích, nebo naopak v létě v Řecku, Itálii či v Turecku, Maroku nebo Tunisku.  Je jen na vás, zda vyrazíte v zimě nebo v létě.

Zimní emiráty

Chladné zimní měsíce můžete strávit v některém ze sedmi Spojených arabských emirátů, kde se teploty pohybují kolem 25 °C.  Máte-li rádi rušná a velkolepá města, nadchne vás nejznámější emirát Dubaj pyšnící se nejvyšší budovou na světě – mrakodrapem Burj Khalifa, největšími moderními centry, ale i orientálními tržišti. Zároveň je to i skvělé místo pro plážovou dovolenou. Moře je krásně vyhřáté a písek jemný.

Hotel Burj Al Arab v Dubaji přezdívaný ,,plachetnice“ patří k nejluxusnějším hotelům světa | Zdroj: Blue Style

​Pokud naopak toužíte po klidu přírody, vyrazte do emirátu Ras Al Khaimah. „Na rozdíl od Dubaje, je tento emirát hornatý a můžete si tu vyšlápnout i na nejvyšší horu pohoří Al Hajar, Jebel Jais, přes kterou vede i nejdelší zip line na světě. Nebo můžete vyrazit do pouště na písečné duny a vychutnat si krásný západ slunce. Skvělé jsou i zdejší písečné pláže jako například pláž Flamingo Beach s mělkými a břehy a teplou vodou, která je ideální pro rodiny s dětmi,“ říká obchodní ředitelka CK Blue Style Lenka Pátek.

V emirátu Ras Al Khaimah můžete absolvovat i výlet do pouště | Zdroj: Blue Style

Prosluněná exotika

Destinací vhodnou pro zimní i letní dovolenou jsou kapverdské ostrovy u západního pobřeží Afriky. Tvoří je 10 velkých a 5 menších ostrovů s 350 slunečnými dny v roce. Mezi nejoblíbenější patří ostrov Sal, kde se teploty celoročně pohybují kolem 25 až 29 °C. Užijete si tu nádherné pláže s bílým pískem, nekonečný oceán a díky příznivým větrným podmínkám i windsurfing, kitesurfing a další vodní sporty.

Pláže kapverdského ostrova Sal směle konkurují těm karibským | Zdroj: Blue Style

​Na své si ale přijdou i rodiny s dětmi a klidnější povahy. „Je tady starý solný důl s jezerem, ve kterém se můžete i vykoupat. Navštívit můžete i botanickou zahradu nebo pozorovat želvy. Pochutnáte si tady i na skvělém jídle, tím národním je cachupa, což je obdoba našeho guláše. Doporučuji také výborný tatarák z tuňáka,“ říká Lenka Pátek z CK Blue Style.

Tipy na letní dovolenou

Pokud sníte o létu u moře, můžete kromě tradičního Chorvatska nebo Španělska, objevit i nová místa jako je italská Kalábrie, která si zachovala panenský ráz. Vykoupete se tady v romantických zátokách s průzračně čistou vodou, a to vše ve stínu borovic a olivových hájů.

Ikonický pohled na Kalábrii | Zdroj: Blue Style

„Úžasná je také Mallorca, kde si odpočinete na krásných plážích a vykoupete se v moři azurové barvy. Je to také ideální destinace pro milovníky cyklistiky, a to díky husté sítí cyklostezek, které vedou i horami. Na své si zde ale přijdou i milovníci památek a architektury,“ radí obchodní ředitelka CK Blue Style Lenka Pátek.

Mallorca vás doslova okouzlí azurovou barvou moře | Zdroj: Blue Style

​Nezklame vás ani Severní Kypr, který láká na písčité pláže s průzračným mořem, a je bohatý i na památky. Najdete tady pozůstatky antických staveb, křesťanské kláštery i katedrály přestavěné na mešity či benátské hradby.

Tak už víte, kam vyrazíte příští rok?

Komerční článek
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz